Gregor Schlierenzauer – zwycięzca 53 indywidualnych konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich Zwycięzcy konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich – zestawienie zawodników i drużyn, które przynajmniej raz odniosły zwycięstwo w konkursach indywidualnych bądź drużynowych Pucharu Świata w skokach narciarskich mężczyzn.
Puchar Świata w skokach narciarskich organizowany jest corocznie przez Międzynarodową Federację Narciarską , w miesiącach pomiędzy listopadem a marcem. Zawody rozgrywane są głównie w Europie, poza nią przynajmniej raz odbyły się one w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Korei Południowej i Kazachstanie[1] .
Pierwszy cykl zorganizowano w sezonie 1979/1980, od sezonu 1991/1992 poza rywalizacją indywidualną przeprowadzane są również zaliczane do Pucharu Narodów zawody drużynowe, w których udział biorą zespoły składające się z czterech zawodników. Niektóre z konkursów zaliczane były również do innych klasyfikacji turniejowych, przede wszystkim do Turnieju Czterech Skoczni, Tygodnia Lotów Narciarskich , Turnieju Nordyckiego, Turnieju Czeskiego , Turnieju Szwajcarskiego, Raw Air, Willingen Five czy Planica 7. Zawody organizowane w Lahti od początku są częścią igrzysk narciarskich , a rozgrywane w Szwecji – szwedzkich igrzysk narciarskich . Parokrotnie zawodami Pucharu Świata były konkursy igrzysk olimpijskich , mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym oraz mistrzostw świata w lotach narciarskich [2] [1] [3] .
Najwięcej zwycięstw w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata odnieśli Matti Nykänen i Adam Małysz , którzy czterokrotnie triumfowali w cyklu[4] . Osiemnastokrotnie w klasyfikacji Pucharu Narodów triumfowała reprezentacja Austrii [5] .
W pojedynczych konkursach Pucharu Świata najwięcej zwycięstw odniósł Gregor Schlierenzauer , który 53 razy wygrał zawody. W klasyfikacji wszech czasów drugie miejsce zajmuje Matti Nykänen z 46 zwycięstwami, a trzecie – Adam Małysz i Kamil Stoch z 39 zwycięstwami. W zawodach drużynowych najbardziej utytułowanym zespołem jest Austria (40 zwycięstw[a] ), kolejne miejsca w klasyfikacji wszech czasów zajmują reprezentacje Norwegii (30 wygranych[b] ) i Niemiec (17 wygranych[c] )[6] [4] . Rozgrywane są również zawody drużyn mieszanych, w których biorą udział zespoły złożone z dwóch skoczków i dwóch skoczkiń. Triumfowali w nich trzykrotnie reprezentanci Norwegii, dwukrotnie Słowenii, natomiast raz reprezentanci Austrii i Japonii [4] . Najbardziej utytułowanymi zawodnikami w konkursach drużynowych są: Gregor Schlierenzauer (17 zwycięstw), Thomas Morgenstern (16) i Andreas Kofler (15)[1] [2] .
Konkursy indywidualne Zwycięzcy chronologicznie 1979/1980 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0001 1 (1) 1979.12.27 27.12.1979 Cortina d’Ampezzo (ITA) normalna Innauer, Toni Toni Innauer [1] – [7] [8] 0002 2 (2) 1979.12.30 30.12.1979 Oberstdorf (BRD) duża Danneberg, Jochen Jochen Danneberg [1] TCS 0003 3 (3) 1980.01.01 01.01.1980 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Neuper, Hubert Hubert Neuper [1] 0004 4 (4) 1980.01.04 04.01.1980 Innsbruck (AUT) duża Neuper, Hubert Hubert Neuper [2] 0005 5 (5) 1980.01.06 06.01.1980 Bischofshofen (AUT) duża Weber, Martin Martin Weber [1] 0006 6 (6) 1980.01.12 12.01.1980 Sapporo (JPN) duża Yagi, Hirokazu Hirokazu Yagi [1] – 0007 7 (7) 1980.01.13 13.01.1980 Sapporo (JPN) duża Akimoto, Masahiro Masahiro Akimoto [1] – 0008 8 (8) 1980.01.19 19.01.1980 Thunder Bay (CAN) normalna Kogler, Armin Armin Kogler [1] – 0009 9 (9) 1980.01.20 20.01.1980 Thunder Bay (CAN) duża Kogler, Armin Armin Kogler [2] – 0010 10 (10) 1980.01.26 26.01.1980 Zakopane (POL) normalna Bobak, Stanisław Stanisław Bobak [1] MBCiHM 0011 11 (11) 1980.01.27 27.01.1980 Zakopane (POL) duża Fijas, Piotr Piotr Fijas [1] 0012 12 (12) 1980.02.09 09.02.1980 Saint-Nizier (FRA) duża Fijas, Piotr Piotr Fijas [2] – 0013 13 (13) 1980.02.10 10.02.1980 Saint-Nizier (FRA) duża Christiansen, Tom Tom Christiansen [1] – 0014 14 (14) 1980.02.27 27.02.1980 Sankt Moritz (SUI) normalna Ruud, Roger Roger Ruud [1] TS 0015 15 (15) 1980.02.29 29.02.1980 Gstaad (SUI) normalna Sumi, Hansjörg Hansjörg Sumi [1] 0016 16 (16) 1980.03.02 02.03.1980 Engelberg (SUI) duża Innauer, Toni Toni Innauer [2] 0017 17 (17) 1980.03.02 02.03.1980 Vikersund (NOR) mamucia Bergerud, Per Per Bergerud [1] TLN 0018 18 (18) 1980.03.08 08.03.1980 Lahti (FIN) normalna Kogler, Armin Armin Kogler [3] LSG 0019 19 (19) 1980.03.09 09.03.1980 Lahti (FIN) duża Collins, Steve Steve Collins [1] 0020 20 (20) 1980.03.11 11.03.1980 Falun (SWE) normalna Törmänen, Jouko Jouko Törmänen [1] SS 0021 21 (21) 1980.03.16 16.03.1980 Oslo (NOR) duża Kogler, Armin Armin Kogler [4] HSF 0022 22 (22) 1980.03.21 21.03.1980 Planica (YUG) normalna Millonig, Hans Hans Millonig [1] – 0023 23 (23) 1980.03.22 22.03.1980 Planica (YUG) duża Neuper, Hubert Hubert Neuper [3] – 0024 24 (24) 1980.03.24 24.03.1980 Szczyrbskie Jezioro (TCH) duża Akimoto, Masahiro Masahiro Akimoto [2] – 0025 25 (25) 1980.03.25 25.03.1980 Szczyrbskie Jezioro (TCH) duża Kogler, Armin Armin Kogler [5] –
1980/1981 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0026 26 (1) 1980.12.30 30.12.1980 Oberstdorf (BRD) duża Neuper, Hubert Hubert Neuper [4] TCS [9] [10] 0027 27 (2) 1981.01.01 01.01.1981 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Bulau, Horst Horst Bulau [1] 0028 28 (3) 1981.01.04 04.01.1981 Innsbruck (AUT) duża Puikkonen, Jari Jari Puikkonen [1] 0029 29 (4) 1981.01.06 06.01.1981 Bischofshofen (AUT) duża Kogler, Armin Armin Kogler [6] 0030 30 (5) 1981.01.10 10.01.1981 Harrachov (TCH) duża Ruud, Roger Roger Ruud [2] TCz 0031 31 (6) 1981.01.11 11.01.1981 Liberec (TCH) normalna Ruud, Roger Roger Ruud [3] 0032 32 (7) 1981.01.21 21.01.1981 Sankt Moritz (SUI) normalna Neuper, Hubert Hubert Neuper [5] TS 0033 33 (8) 1981.01.23 23.01.1981 Gstaad (SUI) normalna Sætre, Johan Johan Sætre [1] 0034 34 (9) 1981.01.25 25.01.1981 Engelberg (SUI) duża Bergerud, Per Per Bergerud [2] 0035 35 (10) 1981.02.13 13.02.1981 Ironwood (USA) mamucia Lipburger, Alois Alois Lipburger [1] TLN 0037 36 (11) 1981.02.14 14.02.1981 Ironwood (USA) mamucia Lipburger, Alois Alois Lipburger [2] 0036 37 (12) 1981.02.14 14.02.1981 Sapporo (JPN) duża Kogler, Armin Armin Kogler [7] – 0038 38 (13) 1981.02.15 15.02.1981 Sapporo (JPN) duża Wallner, Hans Hans Wallner [1] – 0039 39 (14) 1981.02.21 21.02.1981 Thunder Bay (CAN) normalna Ulaga, Primož Primož Ulaga [1] – 0040 40 (15) 1981.02.22 22.02.1981 Thunder Bay (CAN) duża Broman, John John Broman [1] – 0041 41 (16) 1981.02.26 26.02.1981 Chamonix (FRA) normalna Ruud, Roger Roger Ruud [4] – 0042 42 (17) 1981.02.28 28.02.1981 Saint-Nizier (FRA) duża Ruud, Roger Roger Ruud [5] – 0043 43 (18) 1981.03.06 06.03.1981 Lahti (FIN) normalna Puikkonen, Jari Jari Puikkonen [2] LSG 0044 44 (19) 1981.03.07 07.03.1981 Lahti (FIN) duża Puikkonen, Jari Jari Puikkonen [3] 0045 45 (20) 1981.03.10 10.03.1981 Falun (SWE) normalna Kogler, Armin Armin Kogler [8] SS 0046 46 (21) 1981.03.15 15.03.1981 Oslo (NOR) duża Ruud, Roger Roger Ruud [6] HSF 0047 47 (22) 1981.03.17 17.03.1981 Bærum (NOR) duża Bulau, Horst Horst Bulau [2] – 0048 48 (23) 1981.03.21 21.03.1981 Planica (YUG) normalna Puikkonen, Jari Jari Puikkonen [4] – 0049 49 (24) 1981.03.22 22.03.1981 Planica (YUG) duża Jensen, Dag Holmen Dag Holmen Jensen [1] –
1981/1982 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0050 50 (1) 1981.12.20 20.12.1981 Cortina d’Ampezzo (ITA) normalna Ruud, Roger Roger Ruud [7] – [11] [12] 0051 51 (2) 1981.12.30 30.12.1981 Oberstdorf (BRD) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [1] TCS 0052 52 (3) 1982.01.01 01.01.1982 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Ruud, Roger Roger Ruud [8] 0053 53 (4) 1982.01.03 03.01.1982 Innsbruck (AUT) duża Deckert, Manfred Manfred Deckert [1] Bergerud, Per Per Bergerud [3] 0054 54 (5) 1982.01.06 06.01.1982 Bischofshofen (AUT) duża Neuper, Hubert Hubert Neuper [6] 0055 55 (6) 1982.01.15 15.01.1982 Sapporo (JPN) normalna Bulau, Horst Horst Bulau [3] – 0056 56 (7) 1982.01.17 17.01.1982 Sapporo (JPN) duża Kogler, Armin Armin Kogler [9] – 0057 57 (8) 1982.01.23 23.01.1982 Thunder Bay (CAN) normalna Bulau, Horst Horst Bulau [4] – 0058 58 (9) 1982.01.24 24.01.1982 Thunder Bay (CAN) duża Bulau, Horst Horst Bulau [5] – 0059 59 (10) 1982.01.27 27.01.1982 Sankt Moritz (SUI) normalna Kogler, Armin Armin Kogler [10] TS 0060 60 (11) 1982.01.31 31.01.1982 Engelberg (SUI) duża Ostwald, Klaus Klaus Ostwald [1] 0061 61 (12) 1982.02.21 21.02.1982 Oslo (NOR) normalna Kogler, Armin Armin Kogler [11] MŚ , HSF 0062 62 (13) 1982.02.28 28.02.1982 Oslo (NOR) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [2] 0063 63 (14) 1982.03.04 04.03.1982 Lahti (FIN) normalna Bremseth, Ole Ole Bremseth [1] LSG 0064 64 (15) 1982.03.07 07.03.1982 Lahti (FIN) normalna Bremseth, Ole Ole Bremseth [2] 0065 65 (16) 1982.03.12 12.03.1982 Tauplitz (AUT) mamucia Nykänen, Matti Matti Nykänen [3] TLN 0066 66 (17) 1982.03.13 13.03.1982 Tauplitz (AUT) mamucia Neuper, Hubert Hubert Neuper [7] 0067 67 (18) 1982.03.14 14.03.1982 Tauplitz (AUT) mamucia Neuper, Hubert Hubert Neuper [8] 0068 68 (19) 1982.03.19 20.03.1982 Szczyrbskie Jezioro (TCH) duża Bremseth, Ole Ole Bremseth [3] – 0069 69 (20) 1982.03.20 21.03.1982 Szczyrbskie Jezioro (TCH) normalna Bremseth, Ole Ole Bremseth [4] – 0070 70 (21) 1982.03.27 27.03.1982 Planica (YUG) normalna Bremseth, Ole Ole Bremseth [5] – 0071 71 (22) 1982.03.28 28.03.1982 Planica (YUG) duża Bremseth, Ole Ole Bremseth [6] –
1982/1983 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0072 72 (1) 1982.12.18 18.12.1982 Cortina d’Ampezzo (ITA) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [4] – [13] [14] [15] 0073 73 (2) 1982.12.30 30.12.1982 Oberstdorf (BRD) duża Bulau, Horst Horst Bulau [6] TCS 0074 74 (3) 1983.01.01 01.01.1983 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Kogler, Armin Armin Kogler [12] 0075 75 (4) 1983.01.04 04.01.1983 Innsbruck (AUT) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [5] 0076 76 (5) 1983.01.06 06.01.1983 Bischofshofen (AUT) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [1] 0077 77 (6) 1983.01.08 08.01.1983 Harrachov (TCH) duża Freitag, Holger Holger Freitag [1] TCz 0078 78 (7) 1983.01.09 09.01.1983 Liberec (TCH) duża Ploc, Pavel Pavel Ploc [1] 0079 79 (8) 1983.01.15 15.01.1983 Lake Placid (USA) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [6] – 0080 80 (9) 1983.01.16 16.01.1983 Lake Placid (USA) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [7] – 0081 81 (10) 1983.01.22 22.01.1983 Thunder Bay (CAN) normalna Bulau, Horst Horst Bulau [7] – 0082 82 (11) 1983.01.23 23.01.1983 Thunder Bay (CAN) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [8] – 0083 83 (12) 1983.01.26 26.01.1983 Sankt Moritz (SUI) normalna Bulau, Horst Horst Bulau [8] TS 0084 84 (13) 1983.01.28 28.01.1983 Gstaad (SUI) normalna Bulau, Horst Horst Bulau [9] 0085 85 (14) 1983.01.30 30.01.1983 Engelberg (SUI) duża Bergerud, Per Per Bergerud [4] 0086 86 (15) 1983.02.18 18.02.1983 Vikersund (NOR) mamucia Nykänen, Matti Matti Nykänen [9] TLN 0087 87 (16) 1983.02.19 19.02.1983 Vikersund (NOR) mamucia Nykänen, Matti Matti Nykänen [10] 0088 88 (17) 1983.02.20 20.02.1983 Vikersund (NOR) mamucia Nykänen, Matti Matti Nykänen [11] 0089 89 (18) 1983.02.25 25.02.1983 Falun (SWE) normalna Bulau, Horst Horst Bulau [10] SS 0090 90 (19) 1983.02.27 27.02.1983 Falun (SWE) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [12] 0091 91 (20) 1983.03.04 04.03.1983 Lahti (FIN) normalna Bulau, Horst Horst Bulau [11] LSG 0092 92 (21) 1983.03.06 06.03.1983 Lahti (FIN) duża Bulau, Horst Horst Bulau [12] 0093 93 (22) 1983.03.11 11.03.1983 Bærum (NOR) duża Kogler, Armin Armin Kogler [13] – 0094 94 (23) 1983.03.13 13.03.1983 Oslo (NOR) duża Bråten, Steinar Steinar Bråten [1] HSF 0095 95 (24) 1983.03.26 26.03.1983 Planica (YUG) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [13] – 0096 96 (25) 1983.03.27 27.03.1983 Planica (YUG) duża Ulaga, Primož Primož Ulaga [2] –
1983/1984 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0097 97 (26) 1983.12.10 10.12.1983 Thunder Bay (CAN) normalna Bulau, Horst Horst Bulau [13] – [16] [17] [18] 0098 98 (27) 1983.12.12 12.12.1983 Thunder Bay (CAN) duża Opaas, Vegard Vegard Opaas [1] – 0099 99 (28) 1983.12.17 17.12.1983 Lake Placid (USA) normalna Ulaga, Primož Primož Ulaga [3] – 0100 100 (29) 1983.12.18 18.12.1983 Lake Placid (USA) duża Hastings, Jeff Jeff Hastings [1] – 0101 101 (30) 1983.12.30 30.12.1983 Oberstdorf (BRD) duża Ostwald, Klaus Klaus Ostwald [2] TCS 0102 102 (31) 1984.01.01 01.01.1984 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [2] 0103 103 (32) 1984.01.04 04.01.1984 Innsbruck (AUT) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [3] 0104 104 (33) 1984.01.06 06.01.1984 Bischofshofen (AUT) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [4] 0105 105 (34) 1984.01.11 11.01.1984 Cortina d’Ampezzo (ITA) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [5] – 0106 106 (35) 1984.01.14 14.01.1984 Harrachov (TCH) duża Parma, Jiří Jiří Parma [1] TCz 0107 107 (36) 1984.01.15 15.01.1984 Harrachov (TCH) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [6] 0108 108 (37) 1984.01.21 21.01.1984 Sapporo (JPN) normalna Akimoto, Masahiro Masahiro Akimoto [3] – 0109 109 (38) 1984.01.22 22.01.1984 Sapporo (JPN) duża Steiner, Manfred Manfred Steiner [1] – 0110 110 (39) 1984.02.12 12.02.1984 Sarajewo (YUG) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [7] ZIO 0111 111 (40) 1984.02.18 18.02.1984 Sarajewo (YUG) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [14] 0112 112 (41) 1984.03.03 03.03.1984 Lahti (FIN) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [15] LSG 0113 113 (42) 1984.03.04 04.03.1984 Lahti (FIN) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [16] 0114 114 (43) 1984.03.06 06.03.1984 Falun (SWE) normalna Parma, Jiří Jiří Parma [2] SS 0115 115 (44) 1984.03.09 09.03.1984 Lillehammer (NOR) duża Ploc, Pavel Pavel Ploc [2] – 0116 116 (45) 1984.03.11 11.03.1984 Oslo (NOR) duża Podzimek, Vladimír Vladimír Podzimek [1] HSF 0117 117 (46) 1984.03.17 17.03.1984 Oberstdorf (BRD) mamucia Nykänen, Matti Matti Nykänen [17] TLN 0118 118 (47) 1984.03.18 18.03.1984 Oberstdorf (BRD) mamucia Nykänen, Matti Matti Nykänen [18] 0119 119 (48) 1984.03.23 23.03.1984 Planica (YUG) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [8] – 0120 120 (49) 1984.03.24 24.03.1984 Planica (YUG) duża Ploc, Pavel Pavel Ploc [3] –
1984/1985 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0121 121 (1) 1984.12.08 08.12.1984 Thunder Bay (CAN) normalna Felder, Andreas Andreas Felder [1] – [19] [20] [21] 0122 122 (2) 1984.12.09 09.12.1984 Thunder Bay (CAN) duża Felder, Andreas Andreas Felder [2] – 0123 123 (3) 1984.12.15 15.12.1984 Lake Placid (USA) duża Felder, Andreas Andreas Felder [3] – 0124 124 (4) 1984.12.16 16.12.1984 Lake Placid (USA) normalna Felder, Andreas Andreas Felder [4] – 0125 125 (5) 1984.12.30 30.12.1984 Oberstdorf (BRD) duża Vettori, Ernst Ernst Vettori [1] TCS 0126 126 (6) 1985.01.01 01.01.1985 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [9] 0127 127 (7) 1985.01.04 04.01.1985 Innsbruck (AUT) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [19] 0128 128 (8) 1985.01.06 06.01.1985 Bischofshofen (AUT) duża Stjernen, Hroar Hroar Stjernen [1] 0129 129 (9) 1985.01.08 08.01.1985 Cortina d’Ampezzo (ITA) normalna Ruud, Roger Roger Ruud [9] – 0130 130 (10) 1985.02.09 09.02.1985 Sapporo (JPN) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [20] – 0131 131 (11) 1985.02.10 10.02.1985 Sapporo (JPN) duża Akimoto, Masahiro Masahiro Akimoto [4] – 0132 132 (12) 1985.02.13 13.02.1985 Sankt Moritz (SUI) normalna Vettori, Ernst Ernst Vettori [2] TS 0133 133 (13) 1985.02.17 17.02.1985 Engelberg (SUI) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [10] 0134 134 (14) 1985.02.23 23.02.1985 Harrachov (TCH) mamucia Fidjestøl, Ole Gunnar Ole Gunnar Fidjestøl [1] TLN 0135 135 (15) 1985.03.02 02.03.1985 Lahti (FIN) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [21] LSG 0136 136 (16) 1985.03.03 03.03.1985 Lahti (FIN) duża Felder, Andreas Andreas Felder [5] 0137 137 (17) 1985.03.05 05.03.1985 Örnsköldsvik (SWE) normalna Parma, Jiří Jiří Parma [3] – 0138 138 (18) 1985.03.08 08.03.1985 Falun (SWE) duża Felder, Andreas Andreas Felder [6] SS 0139 139 (19) 1985.03.10 10.03.1985 Oslo (NOR) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [22] HSF 0140 140 (20) 1985.03.23 23.03.1985 Szczyrbskie Jezioro (TCH) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [23] – 0141 141 (21) 1985.03.24 24.03.1985 Szczyrbskie Jezioro (TCH) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [24] –
1985/1986 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0142 142 (1) 1985.12.07 07.12.1985 Thunder Bay (CAN) normalna Ulaga, Primož Primož Ulaga [4] – [22] [23] [24] 0143 143 (2) 1985.12.08 08.12.1985 Thunder Bay (CAN) duża Ulaga, Primož Primož Ulaga [5] – 0144 144 (3) 1985.12.14 14.12.1985 Lake Placid (USA) duża Opaas, Vegard Vegard Opaas [2] – 0145 145 (4) 1985.12.15 15.12.1985 Lake Placid (USA) normalna Neuländtner, Franz Franz Neuländtner [1] – 0146 146 (5) 1985.12.23 23.12.1985 Chamonix (FRA) normalna Suorsa, Pekka Pekka Suorsa [1] – 0147 147 (6) 1985.12.30 30.12.1985 Oberstdorf (BRD) duża Suorsa, Pekka Pekka Suorsa [2] TCS 0148 148 (7) 1986.01.01 01.01.1986 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Ploc, Pavel Pavel Ploc [4] 0149 149 (8) 1986.01.04 04.01.1986 Innsbruck (AUT) duża Puikkonen, Jari Jari Puikkonen [5] 0150 150 (9) 1986.01.06 06.01.1986 Bischofshofen (AUT) duża Vettori, Ernst Ernst Vettori [3] 0151 151 (10) 1986.01.11 11.01.1986 Harrachov (TCH) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [25] TCz 0152 152 (11) 1986.01.12 12.01.1986 Liberec (TCH) duża Fijas, Piotr Piotr Fijas [3] 0153 153 (12) 1986.01.18 18.01.1986 Klingenthal (DDR) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [26] – 0154 154 (13) 1986.01.19 19.01.1986 Oberwiesenthal (DDR) normalna Findeisen, Ulf Ulf Findeisen [1] – Vettori, Ernst Ernst Vettori [4] 0155 155 (14) 1986.01.25 25.01.1986 Sapporo (JPN) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [27] – 0156 156 (15) 1986.01.26 26.01.1986 Sapporo (JPN) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [28] – 0157 157 (16) 1986.02.15 15.02.1986 Vikersund (NOR) mamucia Felder, Andreas Andreas Felder [7] TLN 0158 158 (17) 1986.02.16 16.02.1986 Vikersund (NOR) mamucia Felder, Andreas Andreas Felder [8] 0159 159 (18) 1986.02.19 19.02.1986 Sankt Moritz (SUI) normalna Berg, Rolf Åge Rolf Åge Berg [1] TS 0160 160 (19) 1986.02.21 21.02.1986 Gstaad (SUI) normalna Vettori, Ernst Ernst Vettori [5] 0161 161 (20) 1986.02.23 23.02.1986 Engelberg (SUI) duża Felder, Andreas Andreas Felder [9] 0162 162 (21) 1986.03.01 01.03.1986 Lahti (FIN) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [29] LSG 0163 163 (22) 1986.03.02 02.03.1986 Lahti (FIN) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [30] 0164 164 (23) 1986.03.16 16.03.1986 Oslo (NOR) duża Vettori, Ernst Ernst Vettori [6] HSF 0165 165 (24) 1986.03.22 22.03.1986 Planica (YUG) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [31] – 0166 166 (25) 1986.03.23 23.03.1986 Planica (YUG) duża Vettori, Ernst Ernst Vettori [7] –
1986/1987 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0167 167 (1) 1986.12.06 06.12.1986 Thunder Bay (CAN) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [11] – [25] [26] [27] 0168 168 (2) 1986.12.07 07.12.1986 Thunder Bay (CAN) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [32] – 0169 169 (3) 1986.12.13 13.12.1986 Lake Placid (USA) duża Opaas, Vegard Vegard Opaas [3] – 0170 170 (4) 1986.12.14 14.12.1986 Lake Placid (USA) normalna Vettori, Ernst Ernst Vettori [8] – 0171 171 (5) 1986.12.21 21.12.1986 Chamonix (FRA) normalna Švagerko, Martin Martin Švagerko [1] – 0172 172 (6) 1986.12.30 30.12.1986 Oberstdorf (BRD) duża Opaas, Vegard Vegard Opaas [4] TCS 0173 173 (7) 1987.01.01 01.01.1987 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Bauer, Andreas Andreas Bauer [1] 0174 174 (8) 1987.01.04 04.01.1987 Innsbruck (AUT) duża Ulaga, Primož Primož Ulaga [6] 0175 175 (9) 1987.01.06 06.01.1987 Bischofshofen (AUT) duża Ylipulli, Tuomo Tuomo Ylipulli [1] 0176 176 (10) 1987.01.10 10.01.1987 Szczyrbskie Jezioro (TCH) duża Findeisen, Ulf Ulf Findeisen [2] – 0177 177 (11) 1987.01.11 11.01.1987 Szczyrbskie Jezioro (TCH) normalna Opaas, Vegard Vegard Opaas [5] – 0178 178 (12) 1987.01.14 14.01.1987 Oberwiesenthal (DDR) normalna Vettori, Ernst Ernst Vettori [9] – 0179 179 (13) 1987.01.24 24.01.1987 Sapporo (JPN) normalna Satō, Akira Akira Satō [1] – 0180 180 (14) 1987.01.25 25.01.1987 Sapporo (JPN) duża Ulaga, Primož Primož Ulaga [7] – 0181 181 (15) 1987.02.28 28.02.1987 Lahti (FIN) normalna Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [1] LSG 0182 182 (16) 1987.03.01 01.03.1987 Lahti (FIN) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [33] 0183 183 (17) 1987.03.04 04.03.1987 Örnsköldsvik (SWE) normalna Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [2] – 0184 184 (18) 1987.03.08 08.03.1987 Falun (SWE) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [34] SS 0185 185 (19) 1987.03.14 14.03.1987 Planica (YUG) mamucia Felder, Andreas Andreas Felder [10] TLN 0186 186 (20) 1987.03.15 15.03.1987 Planica (YUG) mamucia Fidjestøl, Ole Gunnar Ole Gunnar Fidjestøl [2] 0187 187 (21) 1987.03.20 20.03.1987 Rælingen (NOR) normalna Opaas, Vegard Vegard Opaas [6] – 0188 188 (22) 1987.03.22 22.03.1987 Oslo (NOR) duża Felder, Andreas Andreas Felder [11] HSF
1987/1988 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0189 189 (1) 1987.12.05 05.12.1987 Thunder Bay (CAN) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [35] – [28] [29] [30] 0190 190 (2) 1987.12.06 06.12.1987 Thunder Bay (CAN) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [36] – 0191 191 (3) 1987.12.12 12.12.1987 Lake Placid (USA) duża Ploc, Pavel Pavel Ploc [5] – 0192 192 (4) 1987.12.13 13.12.1987 Lake Placid (USA) normalna Ploc, Pavel Pavel Ploc [6] – 0193 193 (5) 1987.12.19 19.12.1987 Sapporo (JPN) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [37] – 0194 194 (6) 1987.12.20 20.12.1987 Sapporo (JPN) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [38] – 0195 195 (7) 1987.12.30 30.12.1987 Oberstdorf (BRD) duża Ploc, Pavel Pavel Ploc [7] TCS 0196 196 (8) 1988.01.01 01.01.1988 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [39] 0197 197 (9) 1988.01.04 04.01.1988 Innsbruck (AUT) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [40] 0198 198 (10) 1988.01.06 06.01.1988 Bischofshofen (AUT) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [41] 0199 199 (11) 1988.01.17 17.01.1988 Gallio (ITA) normalna Vettori, Ernst Ernst Vettori [10] – 0200 200 (12) 1988.01.20 20.01.1988 Sankt Moritz (SUI) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [42] TS 0201 201 (13) 1988.01.22 22.01.1988 Gstaad (SUI) normalna Ploc, Pavel Pavel Ploc [8] 0202 202 (14) 1988.01.24 24.01.1988 Engelberg (SUI) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [12] 0203 203 (15) 1988.03.05 05.03.1988 Lahti (FIN) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [43] LSG 0204 204 (16) 1988.03.06 06.03.1988 Lahti (FIN) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [44] 0205 205 (17) 1988.03.18 18.03.1988 Meldal (NOR) duża Johnsen, Erik Erik Johnsen [1] – 0206 206 (18) 1988.03.20 20.03.1988 Oslo (NOR) duża Johnsen, Erik Erik Johnsen [2] HSF 0207 207 (19) 1988.03.26 26.03.1988 Planica (YUG) normalna Ulaga, Primož Primož Ulaga [8] – 0208 208 (20) 1988.03.27 27.03.1988 Planica (YUG) duża Ulaga, Primož Primož Ulaga [9] –
1988/1989 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0209 209 (1) 1988.12.03 03.12.1988 Thunder Bay (CAN) normalna Thoma, Dieter Dieter Thoma [1] – [31] [32] [33] 0210 210 (2) 1988.12.04 04.12.1988 Thunder Bay (CAN) duża Laakkonen, Risto Risto Laakkonen [1] – 0211 211 (3) 1988.12.10 10.12.1988 Lake Placid (USA) duża Boklöv, Jan Jan Boklöv [1] – 0212 212 (4) 1988.12.11 11.12.1988 Lake Placid (USA) normalna Opaas, Vegard Vegard Opaas [7] – 0213 213 (5) 1988.12.17 17.12.1988 Sapporo (JPN) normalna Nykänen, Matti Matti Nykänen [45] – 0214 214 (6) 1988.12.18 18.12.1988 Sapporo (JPN) duża Boklöv, Jan Jan Boklöv [2] – 0215 215 (7) 1988.12.30 30.12.1988 Oberstdorf (BRD) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [2] TCS 0216 216 (8) 1989.01.01 01.01.1989 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Nykänen, Matti Matti Nykänen [46] 0217 217 (9) 1989.01.04 04.01.1989 Innsbruck (AUT) duża Boklöv, Jan Jan Boklöv [3] 0218 218 (10) 1989.01.06 06.01.1989 Bischofshofen (AUT) duża Holland, Mike Mike Holland [1] 0219 219 (11) 1989.01.14 14.01.1989 Liberec (TCH) duża Kjørum, Jon Inge Jon Inge Kjørum [1] TCz Ploc, Pavel Pavel Ploc [9] 0220 220 (12) 1989.01.15 15.01.1989 Harrachov (TCH) duża Boklöv, Jan Jan Boklöv [4] 0221 221 (13) 1989.01.21 21.01.1989 Oberhof (DDR) normalna Fidjestøl, Ole Gunnar Ole Gunnar Fidjestøl [3] – 0222 222 (14) 1989.01.22 22.01.1989 Oberhof (DDR) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [13] – 0223 223 (15) 1989.01.28 28.01.1989 Chamonix (FRA) normalna Boklöv, Jan Jan Boklöv [5] – 0224 224 (16) 1989.03.05 05.03.1989 Oslo (NOR) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [14] HSF 0225 225 (17) 1989.03.10 10.03.1989 Örnsköldsvik (SWE) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [15] – 0226 226 (18) 1989.03.19 19.03.1989 Harrachov (TCH) mamucia Fidjestøl, Ole Gunnar Ole Gunnar Fidjestøl [4] TLN 0227 227 (19) 1989.03.25 25.03.1989 Planica (YUG) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [16] – 0228 228 (20) 1989.03.26 26.03.1989 Planica (YUG) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [17] –
1989/1990 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0229 229 (1) 1989.12.03 03.12.1989 Thunder Bay (CAN) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [3] – [34] [35] [36] 0230 230 (2) 1989.12.04 04.12.1989 Thunder Bay (CAN) normalna Laakkonen, Risto Risto Laakkonen [2] – 0231 231 (3) 1989.12.09 09.12.1989 Lake Placid (USA) duża Vettori, Ernst Ernst Vettori [11] – 0232 232 (4) 1989.12.10 10.12.1989 Lake Placid (USA) normalna Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [3] – 0233 233 (5) 1989.12.16 16.12.1989 Sapporo (JPN) normalna Vettori, Ernst Ernst Vettori [12] – 0234 234 (6) 1989.12.17 17.12.1989 Sapporo (JPN) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [18] – 0235 235 (7) 1989.12.28 28.12.1989 Oberstdorf (BRD) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [4] TCS 0236 236 (8) 1990.01.01 01.01.1990 Garmisch-Partenkirchen (BRD) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [19] 0237 237 (9) 1990.01.04 04.01.1990 Innsbruck (AUT) duża Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [4] 0238 238 (10) 1990.01.06 06.01.1990 Bischofshofen (AUT) duża Jež, František František Jež [1] 0239 239 (11) 1990.01.12 12.01.1990 Harrachov (TCH) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [5] TCz 0240 240 (12) 1990.01.14 14.01.1990 Liberec (TCH) duża Haim, Werner Werner Haim [1] 0241 241 (13) 1990.01.17 17.01.1990 Zakopane (POL) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [20] – 0242 242 (14) 1990.02.07 07.02.1990 Sankt Moritz (SUI) normalna Jež, František František Jež [2] TS 0243 243 (15) 1990.02.09 09.02.1990 Gstaad (SUI) normalna Jež, František František Jež [3] 0244 244 (16) 1990.02.11 11.02.1990 Engelberg (SUI) duża Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [5] Petek, Franci Franci Petek [1] 0245 245 (17) 1990.02.16 16.02.1990 Predazzo (ITA) normalna Cecon, Roberto Roberto Cecon [1] – 0246 246 (18) 1990.02.18 18.02.1990 Predazzo (ITA) duża Jež, František František Jež [4] – 0247 247 (19) 1990.03.03 03.03.1990 Lahti (FIN) duża Neuländtner, Franz Franz Neuländtner [2] LSG 0248 248 (20) 1990.03.04 04.03.1990 Lahti (FIN) normalna Felder, Andreas Andreas Felder [12] 0249 249 (21) 1990.03.07 07.03.1990 Örnsköldsvik (SWE) normalna Felder, Andreas Andreas Felder [13] SS 0250 250 (22) 1990.03.11 11.03.1990 Sollefteå (SWE) duża Ploc, Pavel Pavel Ploc [10] 0251 251 (23) 1990.03.17 17.03.1990 Raufoss (NOR) normalna Felder, Andreas Andreas Felder [14] – 0252 252 (24) 1990.03.24 24.03.1990 Planica (YUG) duża Cecon, Roberto Roberto Cecon [2] – 0253 253 (25) 1990.03.25 25.03.1990 Planica (YUG) duża Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [6] –
1990/1991 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0254 254 (1) 1990.12.01 01.12.1990 Lake Placid (USA) normalna Felder, Andreas Andreas Felder [15] – [37] [38] [39] 0255 255 (2) 1990.12.02 02.12.1990 Lake Placid (USA) duża Kiesewetter, André André Kiesewetter [1] – 0256 256 (3) 1990.12.08 08.12.1990 Thunder Bay (CAN) normalna Felder, Andreas Andreas Felder [16] – 0257 257 (4) 1990.12.09 09.12.1990 Thunder Bay (CAN) duża Felder, Andreas Andreas Felder [17] – 0258 258 (5) 1990.12.15 15.12.1990 Sapporo (JPN) normalna Kiesewetter, André André Kiesewetter [2] – 0259 259 (6) 1990.12.16 16.12.1990 Sapporo (JPN) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [6] – 0260 260 (7) 1990.12.30 30.12.1990 Oberstdorf (GER) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [21] TCS 0261 261 (8) 1991.01.01 01.01.1991 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Felder, Andreas Andreas Felder [18] Weißflog, Jens Jens Weißflog [22] 0262 262 (9) 1991.01.04 04.01.1991 Innsbruck (AUT) duża Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [7] 0263 263 (10) 1991.01.06 06.01.1991 Bischofshofen (AUT) duża Felder, Andreas Andreas Felder [19] 0264 264 (11) 1991.01.12 12.01.1991 Oberhof (GER) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [7] – 0265 265 (12) 1991.02.23 23.02.1991 Tauplitz (AUT) mamucia Zünd, Stefan Stefan Zünd [1] PŚL 0266 266 (13) 1991.02.24 24.02.1991 Tauplitz (AUT) mamucia Horngacher, Stefan Stefan Horngacher [1] 0267 267 (14) 1991.03.02 02.03.1991 Lahti (FIN) normalna Felder, Andreas Andreas Felder [20] LSG 0268 268 (15) 1991.03.03 03.03.1991 Lahti (FIN) duża Felder, Andreas Andreas Felder [21] 0269 269 (16) 1991.03.06 06.03.1991 Bollnäs (SWE) normalna Zünd, Stefan Stefan Zünd [2] – 0270 270 (17) 1991.03.10 10.03.1991 Falun (SWE) duża Martinsson, Mikael Mikael Martinsson [1] SS 0271 271 (18) 1991.03.13 13.03.1991 Trondheim (NOR) duża Kuttin, Heinz Heinz Kuttin [1] – 0272 272 (19) 1991.03.17 17.03.1991 Oslo (NOR) duża Vettori, Ernst Ernst Vettori [13] HSF 0273 273 (20) 1991.03.23 23.03.1991 Planica (YUG) mamucia Tällberg, Staffan Staffan Tällberg [1] PŚL 0274 274 (21) 1991.03.24 24.03.1991 Planica (YUG) mamucia Gebstedt, Ralf Ralf Gebstedt [1] 0275 275 (22) 1991.03.30 30.03.1991 Szczyrbskie Jezioro (TCH) duża Zünd, Stefan Stefan Zünd [3] –
1991/1992 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0276 276 (1) 1991.12.01 01.12.1991 Thunder Bay (CAN) normalna Nieminen, Toni Toni Nieminen [1] – [40] [41] [42] 0277 277 (2) 1991.12.02 02.12.1991 Thunder Bay (CAN) duża Vettori, Ernst Ernst Vettori [14] – 0278 278 (3) 1991.12.14 14.12.1991 Sapporo (JPN) normalna Rathmayr, Werner Werner Rathmayr [1] – 0279 279 (4) 1991.12.15 15.12.1991 Sapporo (JPN) duża Rathmayr, Werner Werner Rathmayr [2] – 0280 280 (5) 1991.12.29 29.12.1991 Oberstdorf (GER) duża Nieminen, Toni Toni Nieminen [2] TCS 0281 281 (6) 1992.01.01 01.01.1992 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Felder, Andreas Andreas Felder [22] 0282 282 (7) 1992.01.04 04.01.1992 Innsbruck (AUT) duża Nieminen, Toni Toni Nieminen [3] 0283 283 (8) 1992.01.06 06.01.1992 Bischofshofen (AUT) duża Nieminen, Toni Toni Nieminen [4] 0284 284 (9) 1992.01.10 10.01.1992 Predazzo (ITA) normalna Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [1] – 0285 285 (10) 1992.01.17 17.01.1992 Sankt Moritz (SUI) normalna Felder, Andreas Andreas Felder [23] TS 0286 286 (11) 1992.01.19 19.01.1992 Engelberg (SUI) duża Felder, Andreas Andreas Felder [24] 0287 287 (12) 1992.01.25 25.01.1992 Oberstdorf (GER) mamucia Rathmayr, Werner Werner Rathmayr [3] PŚL 0288 288 (13) 1992.01.26 26.01.1992 Oberstdorf (GER) mamucia Rathmayr, Werner Werner Rathmayr [4] 0289 289 (14) 1992.02.29 29.02.1992 Lahti (FIN) normalna Nieminen, Toni Toni Nieminen [5] LSG 0290 290 (15) 1992.03.01 01.03.1992 Lahti (FIN) duża Nieminen, Toni Toni Nieminen [6] 0291 291 (16) 1992.03.04 04.03.1992 Örnsköldsvik (SWE) normalna Vettori, Ernst Ernst Vettori [15] – 0292 292 (17) 1992.03.08 08.03.1992 Trondheim (NOR) duża Kuttin, Heinz Heinz Kuttin [2] – 0293 293 (18) 1992.03.10 10.03.1992 Trondheim (NOR) duża Nieminen, Toni Toni Nieminen [7] – 0294 294 (19) 1992.03.15 15.03.1992 Oslo (NOR) duża Nieminen, Toni Toni Nieminen [8] HSF 0295 295 (20) 1992.03.21 21.03.1992 Harrachov (CZE) mamucia Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [1] PŚL 0296 296 (21) 1992.03.29 29.03.1992 Planica (SLO) duża Felder, Andreas Andreas Felder [25] –
1992/1993 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0297 297 (1) 1992.12.05 05.12.1992 Falun (SWE) duża Rathmayr, Werner Werner Rathmayr [5] – [43] [44] [45] 0298 298 (2) 1992.12.06 06.12.1992 Falun (SWE) duża Rathmayr, Werner Werner Rathmayr [6] – 0299 299 (3) 1992.12.13 13.12.1992 Ruhpolding (GER) duża Zünd, Stefan Stefan Zünd [4] – 0300 300 (4) 1992.12.19 19.12.1992 Sapporo (JPN) normalna Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [2] – 0301 301 (5) 1992.12.20 20.12.1992 Sapporo (JPN) duża Higashi, Akira Akira Higashi [1] – 0302 302 (6) 1992.12.28 28.12.1992 Oberstdorf (GER) duża Duffner, Christof Christof Duffner [1] TCS 0303 303 (7) 1993.01.01 01.01.1993 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [2] 0304 304 (8) 1993.01.03 03.01.1993 Innsbruck (AUT) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [1] 0305 305 (9) 1993.01.06 06.01.1993 Bischofshofen (AUT) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [2] 0306 306 (10) 1993.01.23 23.01.1993 Predazzo (ITA) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [3] – 0307 307 (11) 1993.01.30 30.01.1993 Tauplitz (AUT) mamucia Sakala, Jaroslav Jaroslav Sakala [1] PŚL 0308 308 (12) 1993.01.31 31.01.1993 Tauplitz (AUT) mamucia Sakala, Jaroslav Jaroslav Sakala [2] 0309 309 (13) 1993.03.06 06.03.1993 Lahti (FIN) normalna Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [4] LSG 0310 310 (14) 1993.03.07 07.03.1993 Lahti (FIN) duża Lunardi, Ivan Ivan Lunardi [1] 0311 311 (15) 1993.03.11 11.03.1993 Lillehammer (NOR) duża Bredesen, Espen Espen Bredesen [1] – 0312 312 (16) 1993.03.14 14.03.1993 Oslo (NOR) duża Bredesen, Espen Espen Bredesen [2] HSF 0313 313 (17) 1993.03.28 28.03.1993 Planica (SLO) duża Bredesen, Espen Espen Bredesen [3] –
1993/1994 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0314 314 (1) 1993.12.11 11.12.1993 Planica (SLO) normalna Bredesen, Espen Espen Bredesen [4] – [46] [47] [48] 0315 315 (2) 1993.12.12 12.12.1993 Planica (SLO) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [23] – 0316 316 (3) 1993.12.14 14.12.1993 Predazzo (ITA) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [24] – 0317 317 (4) 1993.12.17 17.12.1993 Courchevel (FRA) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [3] – 0318 318 (5) 1993.12.19 19.12.1993 Engelberg (SUI) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [1] – 0319 319 (6) 1993.12.30 30.12.1993 Oberstdorf (GER) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [25] TCS 0320 320 (7) 1994.01.01 01.01.1994 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Bredesen, Espen Espen Bredesen [5] 0321 321 (8) 1994.01.04 04.01.1994 Innsbruck (AUT) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [4] 0322 322 (9) 1994.01.06 06.01.1994 Bischofshofen (AUT) duża Bredesen, Espen Espen Bredesen [6] 0323 323 (10) 1994.01.09 09.01.1994 Murau (AUT) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [5] – 0324 324 (11) 1994.01.15 15.01.1994 Liberec (CZE) duża Bredesen, Espen Espen Bredesen [7] TCz 0325 325 (12) 1994.01.16 16.01.1994 Liberec (CZE) duża Sakala, Jaroslav Jaroslav Sakala [3] 0326 326 (13) 1994.01.22 22.01.1994 Sapporo (JPN) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [26] – 0327 327 (14) 1994.01.23 23.01.1994 Sapporo (JPN) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [27] – 0328 328 (15) 1994.03.05 05.03.1994 Lahti (FIN) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [28] LSG 0329 329 (16) 1994.03.09 09.03.1994 Örnsköldsvik (SWE) normalna Cecon, Roberto Roberto Cecon [3] – 0330 330 (17) 1994.03.20 20.03.1994 Planica (SLO) mamucia Sakala, Jaroslav Jaroslav Sakala [4] MŚL , PŚL 0331 331 (18) 1994.03.26 26.03.1994 Thunder Bay (CAN) normalna Siegmund, Gerd Gerd Siegmund [1] – 0332 332 (19) 1994.03.27 27.03.1994 Thunder Bay (CAN) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [29] –
1994/1995 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0333 333 (1) 1994.12.10 10.12.1994 Planica (SLO) normalna Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [1] – [49] [50] [51] 0334 334 (2) 1994.12.11 11.12.1994 Planica (SLO) normalna Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [5] – 0335 335 (3) 1994.12.30 30.12.1994 Oberstdorf (GER) duża Schwarzenberger, Reinhard Reinhard Schwarzenberger [1] TCS 0336 336 (4) 1995.01.01 01.01.1995 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [2] 0337 337 (5) 1995.01.04 04.01.1995 Innsbruck (AUT) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [2] 0338 338 (6) 1995.01.06 06.01.1995 Bischofshofen (AUT) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [6] 0339 339 (7) 1995.01.08 08.01.1995 Willingen (GER) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [7] – 0340 340 (8) 1995.01.14 14.01.1995 Engelberg (SUI) duża Cecon, Roberto Roberto Cecon [4] – 0341 341 (9) 1995.01.15 15.01.1995 Engelberg (SUI) duża Cecon, Roberto Roberto Cecon [5] – 0342 342 (10) 1995.01.21 21.01.1995 Sapporo (JPN) normalna Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [8] – 0343 343 (11) 1995.01.22 22.01.1995 Sapporo (JPN) duża Dessum, Nicolas Nicolas Dessum [1] – 0344 344 (12) 1995.01.28 28.01.1995 Lahti (FIN) normalna Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [9] LSG 0345 345 (13) 1995.01.29 29.01.1995 Lahti (FIN) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [30] 0346 346 (14) 1995.02.01 01.02.1995 Kuopio (FIN) normalna Nieminen, Toni Toni Nieminen [9] – 0347 347 (15) 1995.02.04 04.02.1995 Falun (SWE) normalna Cecon, Roberto Roberto Cecon [6] SS 0348 348 (16) 1995.02.05 05.02.1995 Falun (SWE) normalna Bredesen, Espen Espen Bredesen [8] 0349 349 (17) 1995.02.08 08.02.1995 Lillehammer (NOR) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [10] – 0350 350 (18) 1995.02.12 12.02.1995 Oslo (NOR) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [11] HSF 0351 351 (19) 1995.02.18 18.02.1995 Vikersund (NOR) mamucia Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [12] PŚL 0352 352 (20) 1995.02.19 19.02.1995 Vikersund (NOR) mamucia Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [13] 0353 353 (21) 1995.02.25 25.02.1995 Oberstdorf (GER) mamucia Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [14]
1995/1996 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0354 354 (1) 1995.12.02 02.12.1995 Lillehammer (NOR) normalna Laitinen, Mika Mika Laitinen [1] – [52] [53] [54] 0355 355 (2) 1995.12.03 03.12.1995 Lillehammer (NOR) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [3] – 0356 356 (3) 1995.12.08 08.12.1995 Villach (AUT) normalna Harada, Masahiko Masahiko Harada [1] – 0357 357 (4) 1995.12.10 10.12.1995 Planica (SLO) duża Laitinen, Mika Mika Laitinen [2] – 0358 358 (5) 1995.12.12 12.12.1995 Predazzo (ITA) normalna Laitinen, Mika Mika Laitinen [3] – 0359 359 (6) 1995.12.16 16.12.1995 Chamonix (FRA) normalna Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [8] – 0360 360 (7) 1995.12.17 17.12.1995 Chamonix (FRA) normalna Saitō, Hiroya Hiroya Saitō [1] – 0361 361 (8) 1995.12.28 28.12.1995 Oberhof (GER) duża Laitinen, Mika Mika Laitinen [4] – 0362 362 (9) 1995.12.30 30.12.1995 Oberstdorf (GER) duża Laitinen, Mika Mika Laitinen [5] TCS 0363 363 (10) 1996.01.01 01.01.1996 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Schwarzenberger, Reinhard Reinhard Schwarzenberger [2] 0364 364 (11) 1996.01.04 04.01.1996 Innsbruck (AUT) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [15] 0365 365 (12) 1996.01.06 06.01.1996 Bischofshofen (AUT) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [31] 0366 366 (13) 1996.01.13 13.01.1996 Engelberg (SUI) duża Soininen, Jani Jani Soininen [1] – 0367 367 (14) 1996.01.14 14.01.1996 Engelberg (SUI) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [16] – 0368 368 (15) 1996.01.20 20.01.1996 Sapporo (JPN) normalna Weißflog, Jens Jens Weißflog [32] – 0369 369 (16) 1996.01.21 21.01.1996 Sapporo (JPN) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [17] – Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [9] 0370 370 (17) 1996.01.27 27.01.1996 Zakopane (POL) duża Peterka, Primož Primož Peterka [1] – 0371 371 (18) 1996.01.28 28.01.1996 Zakopane (POL) duża Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [18] – 0372 372 (19) 1996.02.10 10.02.1996 Tauplitz (AUT) mamucia Ahonen, Janne Janne Ahonen [4] MŚL , PŚL 0373 373 (20) 1996.02.11 11.02.1996 Tauplitz (AUT) mamucia Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [19] 0374 374 (21) 1996.02.18 18.02.1996 Iron Mountain (USA) duża Weißflog, Jens Jens Weißflog [33] – 0375 375 (22) 1996.02.18 18.02.1996 Iron Mountain (USA) duża Harada, Masahiko Masahiko Harada [2] – 0376 376 (23) 1996.02.28 28.02.1996 Kuopio (FIN) normalna Savolainen, Kimmo Kimmo Savolainen [1] – 0377 377 (24) 1996.03.01 01.03.1996 Lahti (FIN) normalna Harada, Masahiko Masahiko Harada [3] LSG 0378 378 (25) 1996.03.03 03.03.1996 Lahti (FIN) duża Harada, Masahiko Masahiko Harada [4] 0379 379 (26) 1996.03.09 09.03.1996 Harrachov (CZE) mamucia Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [20] PŚL 0380 380 (27) 1996.03.13 13.03.1996 Falun (SWE) normalna Peterka, Primož Primož Peterka [2] SS 0381 381 (28) 1996.03.16 16.03.1996 Oslo (NOR) duża Małysz, Adam Adam Małysz [1] HSF
1996/1997 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0382 382 (1) 1996.11.30 30.11.1996 Lillehammer (NOR) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [8] – [55] [56] [57] 0383 383 (2) 1996.12.01 01.12.1996 Lillehammer (NOR) duża Brenden, Kristian Kristian Brenden [1] – 0384 384 (3) 1996.12.07 07.12.1996 Ruka (FIN) duża Okabe, Takanobu Takanobu Okabe [1] – 0385 385 (4) 1996.12.08 08.12.1996 Ruka (FIN) duża Peterka, Primož Primož Peterka [3] – 0386 386 (5) 1996.12.14 14.12.1996 Harrachov (CZE) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [3] – 0387 387 (6) 1996.12.15 15.12.1996 Harrachov (CZE) duża Peterka, Primož Primož Peterka [4] – 0388 388 (7) 1996.12.29 29.12.1996 Oberstdorf (GER) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [9] TCS 0389 389 (8) 1997.01.01 01.01.1997 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Peterka, Primož Primož Peterka [5] 0390 390 (9) 1997.01.04 04.01.1997 Innsbruck (AUT) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [4] 0391 391 (10) 1997.01.06 06.01.1997 Bischofshofen (AUT) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [10] 0392 392 (11) 1997.01.11 11.01.1997 Engelberg (SUI) duża Peterka, Primož Primož Peterka [6] – 0393 393 (12) 1997.01.12 12.01.1997 Engelberg (SUI) duża Peterka, Primož Primož Peterka [7] – 0394 394 (13) 1997.01.18 18.01.1997 Sapporo (JPN) normalna Małysz, Adam Adam Małysz [2] – 0395 395 (14) 1997.01.19 19.01.1997 Sapporo (JPN) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [11] – 0396 396 (15) 1997.01.26 26.01.1997 Hakuba (JPN) duża Małysz, Adam Adam Małysz [3] – 0397 397 (16) 1997.02.01 01.02.1997 Willingen (GER) duża Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [3] – 0398 398 (17) 1997.02.02 02.02.1997 Willingen (GER) duża Saitō, Hiroya Hiroya Saitō [2] – 0399 399 (18) 1997.02.08 08.02.1997 Tauplitz (AUT) mamucia Okabe, Takanobu Takanobu Okabe [2] PŚL 0400 400 (19) 1997.02.09 09.02.1997 Tauplitz (AUT) mamucia Peterka, Primož Primož Peterka [8] 0401 401 (20) 1997.03.09 09.03.1997 Lahti (FIN) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [1] TN , LSG 0402 402 (21) 1997.03.12 12.03.1997 Kuopio (FIN) normalna Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [5] TN 0403 403 (22) 1997.03.13 13.03.1997 Falun (SWE) duża Peterka, Primož Primož Peterka [9] TN , SS 0404 404 (23) 1997.03.16 16.03.1997 Oslo (NOR) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [6] TN , HSF 0405 405 (24) 1997.03.22 22.03.1997 Planica (SLO) mamucia Okabe, Takanobu Takanobu Okabe [3] PŚL 0406 406 (25) 1997.03.23 23.03.1997 Planica (SLO) mamucia Higashi, Akira Akira Higashi [2]
1997/1998 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0407 407 (1) 1997.11.29 29.11.1997 Lillehammer (NOR) duża Thoma, Dieter Dieter Thoma [12] – [58] [59] [60] 0408 408 (2) 1997.11.30 30.11.1997 Lillehammer (NOR) duża Soininen, Jani Jani Soininen [2] – 0409 409 (3) 1997.12.06 06.12.1997 Predazzo (ITA) normalna Soininen, Jani Jani Soininen [3] – 0410 410 (4) 1997.12.08 08.12.1997 Villach (AUT) normalna Harada, Masahiko Masahiko Harada [5] – 0411 411 (5) 1997.12.12 12.12.1997 Harrachov (CZE) normalna Harada, Masahiko Masahiko Harada [6] – 0412 412 (6) 1997.12.20 20.12.1997 Engelberg (SUI) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [2] – 0413 413 (7) 1997.12.21 21.12.1997 Engelberg (SUI) duża Harada, Masahiko Masahiko Harada [7] – 0414 414 (8) 1997.12.29 29.12.1997 Oberstdorf (GER) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [7] TCS 0415 415 (9) 1998.01.01 01.01.1998 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [8] 0416 416 (10) 1998.01.04 04.01.1998 Innsbruck (AUT) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [9] 0417 417 (11) 1998.01.06 06.01.1998 Bischofshofen (AUT) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [1] 0418 418 (12) 1998.01.11 11.01.1998 Ramsau (AUT) normalna Harada, Masahiko Masahiko Harada [8] – 0419 419 (13) 1998.01.17 17.01.1998 Zakopane (POL) duża Brenden, Kristian Kristian Brenden [2] – 0420 420 (14) 1998.01.18 18.01.1998 Zakopane (POL) duża Peterka, Primož Primož Peterka [10] – 0421 421 (15) 1998.01.24 24.01.1998 Oberstdorf (GER) mamucia Hannawald, Sven Sven Hannawald [2] MŚL , PŚL 0422 422 (16) 1998.01.25 25.01.1998 Oberstdorf (GER) mamucia Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [10] 0423 423 (17) 1998.02.05 05.02.1998 Sapporo (JPN) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [3] – 0424 424 (18) 1998.03.01 01.03.1998 Vikersund (NOR) mamucia Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [4] PŚL 0425 425 (19) 1998.03.01 01.03.1998 Vikersund (NOR) mamucia Okabe, Takanobu Takanobu Okabe [4] 0426 426 (20) 1998.03.04 04.03.1998 Kuopio (FIN) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [5] – 0427 427 (21) 1998.03.07 07.03.1998 Lahti (FIN) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [5] TN , LSG 0428 428 (22) 1998.03.08 08.03.1998 Lahti (FIN) duża Peterka, Primož Primož Peterka [11] 0429 429 (23) 1998.03.11 11.03.1998 Falun (SWE) duża Peterka, Primož Primož Peterka [12] TN , SS 0430 430 (24) 1998.03.13 13.03.1998 Trondheim (NOR) duża Harada, Masahiko Masahiko Harada [9] TN 0431 431 (25) 1998.03.15 15.03.1998 Oslo (NOR) duża Peterka, Primož Primož Peterka [13] TN , HSF 0432 432 (26) 1998.03.21 21.03.1998 Planica (SLO) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [11] – 0433 433 (27) 1998.03.22 22.03.1998 Planica (SLO) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [6] –
1998/1999 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0434 434 (1) 1998.11.28 28.11.1998 Lillehammer (NOR) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [1] – [61] [62] [63] 0435 435 (2) 1998.11.29 29.11.1998 Lillehammer (NOR) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [2] – 0436 436 (3) 1998.12.05 05.12.1998 Chamonix (FRA) normalna Schmitt, Martin Martin Schmitt [3] – 0437 437 (4) 1998.12.06 06.12.1998 Chamonix (FRA) normalna Ahonen, Janne Janne Ahonen [6] – 0438 438 (5) 1998.12.08 08.12.1998 Predazzo (ITA) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [4] – 0439 439 (6) 1998.12.12 12.12.1998 Oberhof (GER) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [6] – 0440 440 (7) 1998.12.19 19.12.1998 Harrachov (CZE) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [7] – 0441 441 (8) 1998.12.20 20.12.1998 Harrachov (CZE) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [8] – 0442 442 (9) 1998.12.30 30.12.1998 Oberstdorf (GER) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [5] TCS 0443 443 (10) 1999.01.01 01.01.1999 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [6] 0444 444 (11) 1999.01.03 03.01.1999 Innsbruck (AUT) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [7] 0445 445 (12) 1999.01.06 06.01.1999 Bischofshofen (AUT) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [7] 0446 446 (13) 1999.01.09 09.01.1999 Engelberg (SUI) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [9] – 0447 447 (14) 1999.01.10 10.01.1999 Engelberg (SUI) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [12] – 0448 448 (15) 1999.01.16 16.01.1999 Zakopane (POL) duża Horngacher, Stefan Stefan Horngacher [2] – 0449 449 (16) 1999.01.17 17.01.1999 Zakopane (POL) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [10] – 0450 450 (17) 1999.01.23 23.01.1999 Sapporo (JPN) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [7] – 0451 451 (18) 1999.01.24 24.01.1999 Sapporo (JPN) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [13] – 0452 452 (19) 1999.01.29 29.01.1999 Willingen (GER) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [8] – 0453 453 (20) 1999.01.31 31.01.1999 Willingen (GER) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [9] – 0454 454 (21) 1999.02.07 07.02.1999 Harrachov (CZE) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [11] – 0455 455 (22) 1999.03.04 04.03.1999 Kuopio (FIN) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [8] – 0456 456 (23) 1999.03.06 06.03.1999 Lahti (FIN) normalna Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [14] TN , LSG 0457 457 (24) 1999.03.09 09.03.1999 Trondheim (NOR) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [10] TN 0458 458 (25) 1999.03.11 11.03.1999 Falun (SWE) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [9] TN , SS 0459 459 (26) 1999.03.14 14.03.1999 Oslo (NOR) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [11] TN , HSF 0460 460 (27) 1999.03.19 19.03.1999 Planica (SLO) mamucia Schmitt, Martin Martin Schmitt [10] PŚL 0461 461 (28) 1999.03.20 20.03.1999 Planica (SLO) mamucia Miyahira, Hideharu Hideharu Miyahira [1] 0462 462 (29) 1999.03.21 21.03.1999 Planica (SLO) mamucia Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [12]
1999/2000 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0463 463 (1) 1999.11.27 27.11.1999 Kuopio (FIN) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [11] – [64] [65] [66] 0464 464 (2) 1999.11.28 28.11.1999 Kuopio (FIN) duża Kantee, Ville Ville Kantee [1] – 0465 465 (3) 1999.12.04 04.12.1999 Predazzo (ITA) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [8] – 0466 466 (4) 1999.12.05 05.12.1999 Predazzo (ITA) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [9] – 0467 467 (5) 1999.12.12 12.12.1999 Villach (AUT) normalna Ahonen, Janne Janne Ahonen [12] – 0468 468 (6) 1999.12.18 18.12.1999 Zakopane (POL) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [12] – 0469 469 (7) 1999.12.19 19.12.1999 Zakopane (POL) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [13] – 0470 470 (8) 1999.12.29 29.12.1999 Oberstdorf (GER) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [14] TCS 0471 471 (9) 2000.01.01 01.01.2000 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [10] 0472 472 (10) 2000.01.03 03.01.2000 Innsbruck (AUT) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [11] 0473 473 (11) 2000.01.06 06.01.2000 Bischofshofen (AUT) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [12] 0474 474 (12) 2000.01.08 08.01.2000 Engelberg (SUI) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [15] – 0475 475 (13) 2000.01.09 09.01.2000 Engelberg (SUI) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [16] – 0476 476 (14) 2000.01.22 22.01.2000 Sapporo (JPN) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [17] – 0477 477 (15) 2000.01.23 23.01.2000 Sapporo (JPN) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [18] – 0478 478 (16) 2000.01.26 26.01.2000 Hakuba (JPN) duża Soininen, Jani Jani Soininen [4] – 0479 479 (17) 2000.02.05 05.02.2000 Willingen (GER) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [13] – 0480 480 (18) 2000.02.06 06.02.2000 Willingen (GER) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [14] – 0481 481 (19) 2000.02.19 19.02.2000 Tauplitz (AUT) mamucia Hannawald, Sven Sven Hannawald [3] PŚL 0482 482 (20) 2000.02.26 26.02.2000 Iron Mountain (USA) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [19] – 0483 483 (21) 2000.02.27 27.02.2000 Iron Mountain (USA) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [20] – 0484 484 (22) 2000.03.04 04.03.2000 Lahti (FIN) normalna Ahonen, Janne Janne Ahonen [13] TN , LSG 0485 485 (23) 2000.03.05 05.03.2000 Lahti (FIN) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [21] 0486 486 (24) 2000.03.10 10.03.2000 Trondheim (NOR) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [4] TN 0487 487 (25) 2000.03.12 12.03.2000 Oslo (NOR) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [5] TN , HSF 0488 488 (26) 2000.03.19 19.03.2000 Planica (SLO) mamucia Hannawald, Sven Sven Hannawald [6] PŚL
2000/2001 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0489 489 (1) 2000.11.24 24.11.2000 Kuopio (FIN) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [22] – [67] [68] [69] 0490 490 (2) 2000.12.02 02.12.2000 Kuopio (FIN) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [1] – 0491 491 (3) 2000.12.03 03.12.2000 Kuopio (FIN) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [23] – 0492 492 (4) 2000.12.29 29.12.2000 Oberstdorf (GER) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [24] TCS 0493 493 (5) 2001.01.01 01.01.2001 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [13] 0494 494 (6) 2001.01.04 04.01.2001 Innsbruck (AUT) duża Małysz, Adam Adam Małysz [4] 0495 495 (7) 2001.01.06 06.01.2001 Bischofshofen (AUT) duża Małysz, Adam Adam Małysz [5] 0496 496 (8) 2001.01.13 13.01.2001 Harrachov (CZE) mamucia Małysz, Adam Adam Małysz [6] PŚL 0497 497 (9) 2001.01.14 14.01.2001 Harrachov (CZE) mamucia Małysz, Adam Adam Małysz [7] 0498 498 (10) 2001.01.20 20.01.2001 Park City (USA) duża Małysz, Adam Adam Małysz [8] – 0499 499 (11) 2001.01.24 24.01.2001 Hakuba (JPN) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [25] – 0500 500 (12) 2001.01.27 27.01.2001 Sapporo (JPN) duża Małysz, Adam Adam Małysz [9] – 0501 501 (13) 2001.01.28 28.01.2001 Sapporo (JPN) duża Małysz, Adam Adam Małysz [10] – 0502 502 (14) 2001.02.03 03.02.2001 Willingen (GER) duża Kantee, Ville Ville Kantee [2] – 0503 503 (15) 2001.02.04 04.02.2001 Willingen (GER) duża Małysz, Adam Adam Małysz [11] – 0504 504 (16) 2001.03.03 03.03.2001 Oberstdorf (GER) mamucia Jussilainen, Risto Risto Jussilainen [1] PŚL 0505 505 (17) 2001.03.04 04.03.2001 Oberstdorf (GER) mamucia Schmitt, Martin Martin Schmitt [26] 0506 506 (18) 2001.03.07 07.03.2001 Falun (SWE) duża Małysz, Adam Adam Małysz [12] TN , SS 0507 507 (19) 2001.03.09 09.03.2001 Trondheim (NOR) duża Małysz, Adam Adam Małysz [13] TN 0508 508 (20) 2001.03.11 11.03.2001 Oslo (NOR) duża Małysz, Adam Adam Małysz [14] TN , HSF 0509 509 (21) 2001.03.18 18.03.2001 Planica (SLO) mamucia Schmitt, Martin Martin Schmitt [27] PŚL
2001/2002 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0510 510 (1) 2001.11.23 23.11.2001 Kuopio (FIN) duża Małysz, Adam Adam Małysz [15] – [70] [71] [72] 0511 511 (2) 2001.11.24 24.11.2001 Kuopio (FIN) duża Jussilainen, Risto Risto Jussilainen [2] – 0512 512 (3) 2001.12.01 01.12.2001 Titisee-Neustadt (GER) duża Małysz, Adam Adam Małysz [16] – 0513 513 (4) 2001.12.02 02.12.2001 Titisee-Neustadt (GER) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [7] – 0514 514 (5) 2001.12.08 08.12.2001 Villach (AUT) normalna Małysz, Adam Adam Małysz [17] – 0515 515 (6) 2001.12.15 15.12.2001 Engelberg (SUI) duża Hocke, Stephan Stephan Hocke [1] – 0516 516 (7) 2001.12.16 16.12.2001 Engelberg (SUI) duża Małysz, Adam Adam Małysz [18] – 0517 517 (8) 2001.12.21 21.12.2001 Predazzo (ITA) duża Małysz, Adam Adam Małysz [19] – 0518 518 (9) 2001.12.22 22.12.2001 Predazzo (ITA) duża Małysz, Adam Adam Małysz [20] – 0519 519 (10) 2001.12.30 30.12.2001 Oberstdorf (GER) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [8] TCS 0520 520 (11) 2002.01.01 01.01.2002 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [9] 0521 521 (12) 2002.01.04 04.01.2002 Innsbruck (AUT) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [10] 0522 522 (13) 2002.01.06 06.01.2002 Bischofshofen (AUT) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [11] 0523 523 (14) 2002.01.12 12.01.2002 Willingen (GER) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [12] – 0524 524 (15) 2002.01.19 19.01.2002 Zakopane (POL) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [2] – 0525 525 (16) 2002.01.20 20.01.2002 Zakopane (POL) duża Małysz, Adam Adam Małysz [21] – 0526 526 (17) 2002.01.24 24.01.2002 Hakuba (JPN) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [15] – 0527 527 (18) 2002.01.26 26.01.2002 Sapporo (JPN) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [16] – 0528 528 (19) 2002.03.01 01.03.2002 Lahti (FIN) duża Schmitt, Martin Martin Schmitt [28] TN , LSG 0529 529 (20) 2002.03.13 13.03.2002 Falun (SWE) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [3] TN , SS 0530 530 (21) 2002.03.15 15.03.2002 Trondheim (NOR) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [4] TN 0531 531 (22) 2002.03.17 17.03.2002 Oslo (NOR) duża Ammann, Simon Simon Ammann [1] TN , HSF
2002/2003 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0532 532 (1) 2002.11.29 29.11.2002 Ruka (FIN) duża Peterka, Primož Primož Peterka [14] – [73] [74] [75] 0533 533 (2) 2002.11.30 30.11.2002 Ruka (FIN) duża Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [17] – 0534 534 (3) 2002.12.07 07.12.2002 Trondheim (NOR) duża Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [4] – 0535 535 (4) 2002.12.08 08.12.2002 Trondheim (NOR) duża Pettersen, Sigurd Sigurd Pettersen [1] – 0536 536 (5) 2002.12.14 14.12.2002 Titisee-Neustadt (GER) duża Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [5] – 0537 537 (6) 2002.12.15 15.12.2002 Titisee-Neustadt (GER) duża Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [6] – 0538 538 (7) 2002.12.21 21.12.2002 Engelberg (SUI) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [14] – 0539 539 (8) 2002.12.22 22.12.2002 Engelberg (SUI) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [13] – 0540 540 (9) 2002.12.29 29.12.2002 Oberstdorf (GER) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [14] TCS 0541 541 (10) 2003.01.01 01.01.2003 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Peterka, Primož Primož Peterka [15] 0542 542 (11) 2003.01.04 04.01.2003 Innsbruck (AUT) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [15] 0543 543 (12) 2003.01.06 06.01.2003 Bischofshofen (AUT) duża Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [1] 0544 544 (13) 2003.01.11 11.01.2003 Liberec (CZE) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [1] – 0545 545 (14) 2003.01.18 18.01.2003 Zakopane (POL) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [15] – 0546 546 (15) 2003.01.19 19.01.2003 Zakopane (POL) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [16] – 0547 547 (16) 2003.01.23 23.01.2003 Hakuba (JPN) duża Nagiller, Christian Christian Nagiller [1] – 0548 548 (17) 2003.01.25 25.01.2003 Sapporo (JPN) duża Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [1] – 0549 549 (18) 2003.01.26 26.01.2003 Sapporo (JPN) duża Pettersen, Sigurd Sigurd Pettersen [2] – 0550 550 (19) 2003.02.01 01.02.2003 Tauplitz (AUT) mamucia Liegl, Florian Florian Liegl [1] PŚL 0551 551 (20) 2003.02.02 02.02.2003 Tauplitz (AUT) mamucia Hannawald, Sven Sven Hannawald [17] 0552 552 (21) 2003.02.08 08.02.2003 Willingen (GER) duża Hannawald, Sven Sven Hannawald [18] – 0553 553 (22) 2003.02.09 09.02.2003 Willingen (GER) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [14] – 0554 554 (23) 2003.03.09 09.03.2003 Oslo (NOR) duża Małysz, Adam Adam Małysz [22] TN , HSF 0555 555 (24) 2003.03.14 14.03.2003 Lahti (FIN) duża Małysz, Adam Adam Małysz [23] TN , LSG 0556 556 (25) 2003.03.15 15.03.2003 Lahti (FIN) duża Małysz, Adam Adam Małysz [24] 0557 557 (26) 2003.03.22 22.03.2003 Planica (SLO) mamucia Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [5] PŚL 0558 558 (27) 2003.03.23 23.03.2003 Planica (SLO) mamucia Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [6]
2003/2004 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0559 559 (1) 2003.11.28 28.11.2003 Ruka (FIN) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [7] – [76] [77] [78] 0560 560 (2) 2003.11.30 30.11.2003 Ruka (FIN) duża Pettersen, Sigurd Sigurd Pettersen [3] – 0561 561 (3) 2003.12.06 06.12.2003 Trondheim (NOR) duża Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [2] – 0562 562 (4) 2003.12.14 14.12.2003 Titisee-Neustadt (GER) duża Kiuru, Tami Tami Kiuru [1] – 0563 563 (5) 2003.12.20 20.12.2003 Engelberg (SUI) duża Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [3] – 0564 564 (6) 2003.12.29 29.12.2003 Oberstdorf (GER) duża Pettersen, Sigurd Sigurd Pettersen [4] TCS 0565 565 (7) 2004.01.01 01.01.2004 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Pettersen, Sigurd Sigurd Pettersen [5] 0566 566 (8) 2004.01.04 04.01.2004 Innsbruck (AUT) duża Žonta, Peter Peter Žonta [1] 0567 567 (9) 2004.01.06 06.01.2004 Bischofshofen (AUT) duża Pettersen, Sigurd Sigurd Pettersen [6] 0568 568 (10) 2004.01.10 10.01.2004 Liberec (CZE) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [16] – 0569 569 (11) 2004.01.11 11.01.2004 Liberec (CZE) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [17] – 0570 570 (12) 2004.01.17 17.01.2004 Zakopane (POL) duża Uhrmann, Michael Michael Uhrmann [1] – 0571 571 (13) 2004.01.18 18.01.2004 Zakopane (POL) duża Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [7] – 0572 572 (14) 2004.01.23 23.01.2004 Hakuba (JPN) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [8] – 0573 573 (15) 2004.01.24 24.01.2004 Sapporo (JPN) duża Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [4] – 0574 574 (16) 2004.01.25 25.01.2004 Sapporo (JPN) duża Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [5] – 0575 575 (17) 2004.02.07 07.02.2004 Oberstdorf (GER) mamucia Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [6] PŚL 0576 576 (18) 2004.02.14 14.02.2004 Willingen (GER) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [18] – 0577 577 (19) 2004.02.28 28.02.2004 Park City (USA) duża Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [15] – 0578 578 (20) 2004.03.07 07.03.2004 Lahti (FIN) duża Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [2] TN , LSG 0579 579 (21) 2004.03.10 10.03.2004 Kuopio (FIN) duża Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [3] TN 0580 580 (22) 2004.03.12 12.03.2004 Lillehammer (NOR) duża Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [7] 0581 581 (23) 2004.03.14 14.03.2004 Oslo (NOR) duża Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [8] TN , HSF
2004/2005 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0582 582 (1) 2004.11.27 27.11.2004 Ruka (FIN) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [19] – [79] [80] 0583 583 (2) 2004.11.28 28.11.2004 Ruka (FIN) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [20] – 0584 584 (3) 2004.12.04 04.12.2004 Trondheim (NOR) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [21] – 0585 585 (4) 2004.12.05 05.12.2004 Trondheim (NOR) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [22] – 0586 586 (5) 2004.12.11 11.12.2004 Harrachov (CZE) duża Małysz, Adam Adam Małysz [25] – 0587 587 (6) 2004.12.12 12.12.2004 Harrachov (CZE) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [23] – 0588 588 (7) 2004.12.18 18.12.2004 Engelberg (SUI) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [24] – 0589 589 (8) 2004.12.19 19.12.2004 Engelberg (SUI) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [25] – 0590 590 (9) 2004.12.29 29.12.2004 Oberstdorf (GER) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [26] TCS 0591 591 (10) 2005.01.01 01.01.2005 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [27] 0592 592 (11) 2005.01.03 03.01.2005 Innsbruck (AUT) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [28] 0593 593 (12) 2005.01.06 06.01.2005 Bischofshofen (AUT) duża Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [8] 0594 594 (13) 2005.01.09 09.01.2005 Willingen (GER) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [29] – 0595 595 (14) 2005.01.15 15.01.2005 Tauplitz (AUT) mamucia Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [18] PŚL 0596 596 (15) 2005.01.16 16.01.2005 Tauplitz (AUT) mamucia Małysz, Adam Adam Małysz [26] 0597 597 (16) 2005.01.22 22.01.2005 Titisee-Neustadt (GER) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [30] – 0598 598 (17) 2005.01.23 23.01.2005 Titisee-Neustadt (GER) duża Janda, Jakub Jakub Janda [1] – 0599 599 (18) 2005.01.29 29.01.2005 Zakopane (POL) duża Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [9] – Małysz, Adam Adam Małysz [27] 0600 600 (19) 2005.01.30 30.01.2005 Zakopane (POL) duża Małysz, Adam Adam Małysz [28] – 0601 601 (20) 2005.02.05 05.02.2005 Sapporo (JPN) duża Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [15] – 0602 602 (21) 2005.02.06 06.02.2005 Sapporo (JPN) duża Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [10] – 0603 603 (22) 2005.02.11 11.02.2005 Pragelato (ITA) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [9] – 0604 604 (23) 2005.03.06 06.03.2005 Lahti (FIN) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [10] TN , LSG 0605 605 (24) 2005.03.09 09.03.2005 Kuopio (FIN) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [11] TN 0606 606 (25) 2005.03.11 11.03.2005 Lillehammer (NOR) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [12] 0607 607 (26) 2005.03.13 13.03.2005 Oslo (NOR) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [13] TN , HSF 0608 608 (27) 2005.03.19 19.03.2005 Planica (SLO) mamucia Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [14] PŚL 0609 609 (28) 2005.03.20 20.03.2005 Planica (SLO) mamucia Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [4]
2005/2006 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0610 610 (1) 2005.11.26 26.11.2005 Ruka (FIN) duża Janda, Jakub Jakub Janda [2] – [81] [82] 0611 611 (2) 2005.11.26 26.11.2005 Ruka (FIN) duża Kranjec, Robert Robert Kranjec [1] – 0612 612 (3) 2005.12.03 03.12.2005 Lillehammer (NOR) duża Küttel, Andreas Andreas Küttel [1] – 0613 613 (4) 2005.12.04 04.12.2005 Lillehammer (NOR) duża Janda, Jakub Jakub Janda [3] – 0614 614 (5) 2005.12.10 10.12.2005 Harrachov (CZE) duża Küttel, Andreas Andreas Küttel [2] – 0615 615 (6) 2005.12.11 11.12.2005 Harrachov (CZE) duża Janda, Jakub Jakub Janda [4] – 0616 616 (7) 2005.12.18 18.12.2005 Engelberg (SUI) duża Janda, Jakub Jakub Janda [5] – 0617 617 (8) 2005.12.29 29.12.2005 Oberstdorf (GER) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [31] TCS 0618 618 (9) 2006.01.01 01.01.2006 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Janda, Jakub Jakub Janda [6] 0619 619 (10) 2006.01.04 04.01.2006 Innsbruck (AUT) duża Bystøl, Lars Lars Bystøl [1] 0620 620 (11) 2006.01.06 06.01.2006 Bischofshofen (AUT) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [32] 0621 621 (12) 2006.01.21 21.01.2006 Sapporo (JPN) duża Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [5] – 0622 622 (13) 2006.01.22 22.01.2006 Sapporo (JPN) duża Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [11] – 0623 623 (14) 2006.01.28 28.01.2006 Zakopane (POL) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [15] – 0624 624 (15) 2006.01.29 29.01.2006 Zakopane (POL) duża Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [16] – 0625 625 (16) 2006.02.04 04.02.2006 Willingen (GER) duża Kofler, Andreas Andreas Kofler [1] – 0626 626 (17) 2006.03.05 05.03.2006 Lahti (FIN) duża Happonen, Janne Janne Happonen [1] TN , LSG 0627 627 (18) 2006.03.07 07.03.2006 Kuopio (FIN) duża Küttel, Andreas Andreas Küttel [3] TN 0628 628 (19) 2006.03.10 10.03.2006 Lillehammer (NOR) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [2] 0629 629 (20) 2006.03.12 12.03.2006 Oslo (NOR) duża Małysz, Adam Adam Małysz [29] TN , HSF 0630 630 (21) 2006.03.18 18.03.2006 Planica (SLO) mamucia Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [6] PŚL 0631 631 (22) 2006.03.19 19.03.2006 Planica (SLO) mamucia Happonen, Janne Janne Happonen [2]
2006/2007 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0632 632 (1) 2006.11.24 24.11.2006 Ruka (FIN) duża Lappi, Arttu Arttu Lappi [1] – [83] [84] 0633 633 (2) 2006.12.02 02.12.2006 Lillehammer (NOR) duża Ammann, Simon Simon Ammann [2] – 0634 634 (3) 2006.12.03 03.12.2006 Lillehammer (NOR) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [1] – 0635 635 (4) 2006.12.16 16.12.2006 Engelberg (SUI) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [2] – 0636 636 (5) 2006.12.17 17.12.2006 Engelberg (SUI) duża Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [1] – 0637 637 (6) 2006.12.30 30.12.2006 Oberstdorf (GER) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [3] TCS 0638 638 (7) 2007.01.01 01.01.2007 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Küttel, Andreas Andreas Küttel [4] 0639 639 (8) 2007.01.04 04.01.2007 Innsbruck (AUT) duża Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [2] 0640 640 (9) 2007.01.07 07.01.2007 Bischofshofen (AUT) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [4] 0641 641 (10) 2007.01.13 13.01.2007 Vikersund (NOR) mamucia Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [3] PŚL 0642 642 (11) 2007.01.20 20.01.2007 Zakopane (POL) duża Urbanc, Rok Rok Urbanc [1] – 0643 643 (12) 2007.01.27 27.01.2007 Oberstdorf (GER) duża Małysz, Adam Adam Małysz [30] – 0644 644 (13) 2007.01.28 28.01.2007 Oberstdorf (GER) duża Uhrmann, Michael Michael Uhrmann [2] – 0645 645 (14) 2007.02.03 03.02.2007 Titisee-Neustadt (GER) duża Małysz, Adam Adam Małysz [31] – 0646 646 (15) 2007.02.04 04.02.2007 Titisee-Neustadt (GER) duża Małysz, Adam Adam Małysz [32] – 0647 647 (16) 2007.02.07 07.02.2007 Klingenthal (GER) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [5] – 0648 648 (17) 2007.02.10 10.02.2007 Willingen (GER) duża Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [4] – 0649 649 (18) 2007.03.11 11.03.2007 Lahti (FIN) duża Małysz, Adam Adam Małysz [33] TN , LSG 0650 650 (19) 2007.03.13 13.03.2007 Kuopio (FIN) duża Małysz, Adam Adam Małysz [34] TN 0651 651 (20) 2007.03.17 17.03.2007 Oslo (NOR) duża Małysz, Adam Adam Małysz [35] TN , HSF 0652 652 (21) 2007.03.18 18.03.2007 Oslo (NOR) duża Ammann, Simon Simon Ammann [3] 0653 653 (22) 2007.03.23 23.03.2007 Planica (SLO) mamucia Małysz, Adam Adam Małysz [36] PŚL 0654 654 (23) 2007.03.24 24.03.2007 Planica (SLO) mamucia Małysz, Adam Adam Małysz [37] 0655 655 (24) 2007.03.25 25.03.2007 Planica (SLO) mamucia Małysz, Adam Adam Małysz [38]
2007/2008 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0656 656 (1) 2007.12.01 01.12.2007 Ruka (FIN) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [3] – [85] [86] 0657 657 (2) 2007.12.08 08.12.2007 Trondheim (NOR) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [4] – 0658 658 (3) 2007.12.09 09.12.2007 Trondheim (NOR) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [5] – 0659 659 (4) 2007.12.13 13.12.2007 Villach (AUT) normalna Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [6] – 0660 660 (5) 2007.12.14 14.12.2007 Villach (AUT) normalna Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [7] – 0661 661 (6) 2007.12.22 22.12.2007 Engelberg (SUI) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [8] – 0662 662 (7) 2007.12.23 23.12.2007 Engelberg (SUI) duża Küttel, Andreas Andreas Küttel [5] – 0663 663 (8) 2007.12.30 30.12.2007 Oberstdorf (GER) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [9] TCS 0664 664 (9) 2008.01.01 01.01.2008 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [6] 0665 665 (10) 2008.01.05 05.01.2008 Bischofshofen (AUT) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [33] 0666 666 (11) 2008.01.06 06.01.2008 Bischofshofen (AUT) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [34] 0667 667 (12) 2008.01.12 12.01.2008 Predazzo (ITA) duża Hilde, Tom Tom Hilde [1] – 0668 668 (13) 2008.01.13 13.01.2008 Predazzo (ITA) duża Hilde, Tom Tom Hilde [2] – 0669 669 (14) 2008.01.20 20.01.2008 Harrachov (CZE) mamucia Ahonen, Janne Janne Ahonen [35] PŚL 0670 670 (15) 2008.01.25 25.01.2008 Zakopane (POL) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [7] – 0671 671 (16) 2008.01.27 27.01.2008 Zakopane (POL) duża Bardal, Anders Anders Bardal [1] – 0672 672 (17) 2008.02.02 02.02.2008 Sapporo (JPN) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [10] – 0673 673 (18) 2008.02.03 03.02.2008 Sapporo (JPN) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [11] – 0674 674 (19) 2008.02.08 08.02.2008 Liberec (CZE) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [12] – 0675 675 (20) 2008.02.09 09.02.2008 Liberec (CZE) duża Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [5] – 0676 676 (21) 2008.02.17 17.02.2008 Willingen (GER) duża Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [7] – 0677 677 (22) 2008.03.03 03.03.2008 Kuopio (FIN) duża Happonen, Janne Janne Happonen [3] TN 0678 678 (23) 2008.03.04 04.03.2008 Kuopio (FIN) duża Ahonen, Janne Janne Ahonen [36] 0679 679 (24) 2008.03.07 07.03.2008 Lillehammer (NOR) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [8] 0680 680 (25) 2008.03.09 09.03.2008 Oslo (NOR) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [9] TN , HSF 0681 681 (26) 2008.03.14 14.03.2008 Planica (SLO) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [10] PŚL 0682 682 (27) 2008.03.16 16.03.2008 Planica (SLO) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [11]
2008/2009 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0683 683 (1) 2008.11.29 29.11.2008 Ruka (FIN) duża Ammann, Simon Simon Ammann [4] – [87] [88] 0684 684 (2) 2008.12.06 06.12.2008 Trondheim (NOR) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [12] – 0685 685 (3) 2008.12.07 07.12.2008 Trondheim (NOR) duża Ammann, Simon Simon Ammann [5] – 0686 686 (4) 2008.12.13 13.12.2008 Pragelato (ITA) duża Ammann, Simon Simon Ammann [6] – 0687 687 (5) 2008.12.14 14.12.2008 Pragelato (ITA) duża Yumoto, Fumihisa Fumihisa Yumoto [1] – 0688 688 (6) 2008.12.20 20.12.2008 Engelberg (SUI) duża Ammann, Simon Simon Ammann [7] – 0689 689 (7) 2008.12.21 21.12.2008 Engelberg (SUI) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [13] – 0690 690 (8) 2008.12.29 29.12.2008 Oberstdorf (GER) duża Ammann, Simon Simon Ammann [8] TCS 0691 691 (9) 2009.01.01 01.01.2009 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [1] 0692 692 (10) 2009.01.04 04.01.2009 Innsbruck (AUT) duża Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [2] 0693 693 (11) 2009.01.06 06.01.2009 Bischofshofen (AUT) duża Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [3] 0694 694 (12) 2009.01.10 10.01.2009 Tauplitz (AUT) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [14] PŚL 0695 695 (13) 2009.01.11 11.01.2009 Tauplitz (AUT) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [15] 0696 696 (14) 2009.01.16 16.01.2009 Zakopane (POL) duża Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [4] 0697 697 (15) 2009.01.17 17.01.2009 Zakopane (POL) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [16] – 0698 698 (16) 2009.01.24 24.01.2009 Whistler (CAN) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [17] – 0699 699 (17) 2009.01.25 25.01.2009 Whistler (CAN) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [18] – 0700 700 (18) 2009.01.31 31.01.2009 Sapporo (JPN) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [19] – 0701 701 (19) 2009.02.08 08.02.2009 Willingen (GER) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [20] FTT 0702 702 (20) 2009.02.11 11.02.2009 Klingenthal (GER) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [21] 0703 703 (21) 2009.02.14 14.02.2009 Oberstdorf (GER) mamucia Olli, Harri Harri Olli [1] PŚL , FTT 0704 704 (22) 2009.03.08 08.03.2009 Lahti (FIN) normalna Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [22] TN , LSG 0705 705 (23) 2009.03.10 10.03.2009 Kuopio (FIN) duża Okabe, Takanobu Takanobu Okabe [5] TN 0706 706 (24) 2009.03.13 13.03.2009 Lillehammer (NOR) duża Olli, Harri Harri Olli [2] 0707 707 (25) 2009.03.15 15.03.2009 Vikersund (NOR) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [23] TN , PŚL 0708 708 (26) 2009.03.20 20.03.2009 Planica (SLO) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [24] PŚL 0709 709 (27) 2009.03.22 22.03.2009 Planica (SLO) mamucia Olli, Harri Harri Olli [3]
2009/2010 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0710 710 (1) 2009.11.28 28.11.2009 Ruka (FIN) duża Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [8] – [89] [90] 0711 711 (2) 2009.12.05 05.12.2009 Lillehammer (NOR) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [25] – 0712 712 (3) 2009.12.06 06.12.2009 Lillehammer (NOR) duża Ammann, Simon Simon Ammann [9] – 0713 713 (4) 2009.12.18 18.12.2009 Engelberg (SUI) duża Ammann, Simon Simon Ammann [10] – 0714 714 (5) 2009.12.19 19.12.2009 Engelberg (SUI) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [26] – 0715 715 (6) 2009.12.20 20.12.2009 Engelberg (SUI) duża Ammann, Simon Simon Ammann [11] – 0716 716 (7) 2009.12.29 29.12.2009 Oberstdorf (GER) duża Kofler, Andreas Andreas Kofler [2] TCS 0717 717 (8) 2010.01.01 01.01.2010 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [27] 0718 718 (9) 2010.01.03 03.01.2010 Innsbruck (AUT) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [28] 0719 719 (10) 2010.01.06 06.01.2010 Bischofshofen (AUT) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [13] 0720 720 (11) 2010.01.09 09.01.2010 Tauplitz (AUT) mamucia Kranjec, Robert Robert Kranjec [2] PŚL 0721 721 (12) 2010.01.10 10.01.2010 Tauplitz (AUT) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [29] 0722 722 (13) 2010.01.16 16.01.2010 Sapporo (JPN) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [14] – 0723 723 (14) 2010.01.17 17.01.2010 Sapporo (JPN) duża Ammann, Simon Simon Ammann [12] – 0724 724 (15) 2010.01.22 22.01.2010 Zakopane (POL) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [30] – 0725 725 (16) 2010.01.23 23.01.2010 Zakopane (POL) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [31] – 0726 726 (17) 2010.01.31 31.01.2010 Oberstdorf (GER) mamucia Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [6] PŚL , FTT 0727 727 (18) 2010.02.03 03.02.2010 Klingenthal (GER) duża Ammann, Simon Simon Ammann [13] FTT 0728 728 (19) 2010.02.06 06.02.2010 Willingen (GER) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [32] 0729 729 (20) 2010.03.07 07.03.2010 Lahti (FIN) duża Ammann, Simon Simon Ammann [14] TN , LSG 0730 730 (21) 2010.03.09 09.03.2010 Kuopio (FIN) duża Ammann, Simon Simon Ammann [15] TN 0731 731 (22) 2010.03.12 12.03.2010 Lillehammer (NOR) duża Ammann, Simon Simon Ammann [16] 0732 732 (23) 2010.03.14 14.03.2010 Oslo (NOR) duża Ammann, Simon Simon Ammann [17] TN , HSF
2010/2011 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0733 733 (1) 2010.11.28 28.11.2010 Ruka (FIN) duża Kofler, Andreas Andreas Kofler [3] – [91] [92] 0734 734 (2) 2010.12.01 01.12.2010 Kuopio (FIN) duża Larinto, Ville Ville Larinto [1] – 0735 735 (3) 2010.12.04 04.12.2010 Lillehammer (NOR) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [15] – 0736 736 (4) 2010.12.05 05.12.2010 Lillehammer (NOR) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [16] – 0737 737 (5) 2010.12.17 17.12.2010 Engelberg (SUI) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [17] – 0738 738 (6) 2010.12.18 18.12.2010 Engelberg (SUI) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [18] – 0739 739 (7) 2010.12.19 19.12.2010 Engelberg (SUI) duża Kofler, Andreas Andreas Kofler [4] – 0740 740 (8) 2010.12.29 29.12.2010 Oberstdorf (GER) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [19] TCS 0741 741 (9) 2011.01.01 01.01.2011 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Ammann, Simon Simon Ammann [18] 0742 742 (10) 2011.01.03 03.01.2011 Innsbruck (AUT) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [20] 0743 743 (11) 2011.01.06 06.01.2011 Bischofshofen (AUT) duża Hilde, Tom Tom Hilde [3] 0744 744 (12) 2011.01.08 08.01.2011 Harrachov (CZE) mamucia Koch, Martin Martin Koch [1] PŚL 0745 745 (13) 2011.01.09 09.01.2011 Harrachov (CZE) mamucia Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [21] 0746 746 (14) 2011.01.15 15.01.2011 Sapporo (JPN) duża Freund, Severin Severin Freund [1] – 0747 747 (15) 2011.01.16 16.01.2011 Sapporo (JPN) duża Kofler, Andreas Andreas Kofler [5] – 0748 748 (16) 2011.01.21 21.01.2011 Zakopane (POL) duża Małysz, Adam Adam Małysz [39] – 0749 749 (17) 2011.01.22 22.01.2011 Zakopane (POL) duża Ammann, Simon Simon Ammann [19] – 0750 750 (18) 2011.01.23 23.01.2011 Zakopane (POL) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [1] – 0751 751 (19) 2011.01.30 30.01.2011 Willingen (GER) duża Freund, Severin Severin Freund [2] FTT 0752 752 (20) 2011.02.02 02.02.2011 Klingenthal (GER) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [2] 0753 753 (21) 2011.02.05 05.02.2011 Oberstdorf (GER) mamucia Koch, Martin Martin Koch [2] PŚL , FTT 0754 754 (22) 2011.02.12 12.02.2011 Vikersund (NOR) mamucia Evensen, Johan Remen Johan Remen Evensen [1] PŚL Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [33] 0755 755 (23) 2011.02.13 13.02.2011 Vikersund (NOR) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [34] 0756 756 (24) 2011.03.13 13.03.2011 Lahti (FIN) duża Ammann, Simon Simon Ammann [20] LSG 0757 757 (25) 2011.03.18 18.03.2011 Planica (SLO) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [35] PŚL 0758 758 (26) 2011.03.20 20.03.2011 Planica (SLO) mamucia Stoch, Kamil Kamil Stoch [3]
2011/2012 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0759 759 (1) 2011.11.27 27.11.2011 Ruka (FIN) duża Kofler, Andreas Andreas Kofler [6] – [93] [94] 0760 760 (2) 2011.12.03 03.12.2011 Lillehammer (NOR) normalna Kofler, Andreas Andreas Kofler [7] – 0761 761 (3) 2011.12.04 04.12.2011 Lillehammer (NOR) duża Kofler, Andreas Andreas Kofler [8] – 0762 762 (4) 2011.12.09 09.12.2011 Harrachov (CZE) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [36] – 0763 763 (5) 2011.12.11 11.12.2011 Harrachov (CZE) duża Freitag, Richard Richard Freitag [1] – 0764 764 (6) 2011.12.17 17.12.2011 Engelberg (SUI) duża Bardal, Anders Anders Bardal [2] – 0765 765 (7) 2011.12.18 18.12.2011 Engelberg (SUI) duża Kofler, Andreas Andreas Kofler [9] – 0766 766 (8) 2011.12.30 30.12.2011 Oberstdorf (GER) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [37] TCS 0767 767 (9) 2012.01.01 01.01.2012 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [38] 0768 768 (10) 2012.01.04 04.01.2012 Innsbruck (AUT) duża Kofler, Andreas Andreas Kofler [10] 0769 769 (11) 2012.01.06 06.01.2012 Bischofshofen (AUT) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [22] 0770 770 (12) 2012.01.15 15.01.2012 Tauplitz (AUT) mamucia Kranjec, Robert Robert Kranjec [3] PŚL 0771 771 (13) 2012.01.15 15.01.2012 Tauplitz (AUT) mamucia Bardal, Anders Anders Bardal [3] 0772 772 (14) 2012.01.20 20.01.2012 Zakopane (POL) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [4] – 0773 773 (15) 2012.01.21 21.01.2012 Zakopane (POL) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [39] – 0774 774 (16) 2012.01.28 28.01.2012 Sapporo (JPN) duża Itō, Daiki Daiki Itō [1] – 0775 775 (17) 2012.01.29 29.01.2012 Sapporo (JPN) duża Itō, Daiki Daiki Itō [2] – 0776 776 (18) 2012.02.04 04.02.2012 Predazzo (ITA) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [40] – 0777 777 (19) 2012.02.05 05.02.2012 Predazzo (ITA) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [5] – 0778 778 (20) 2012.02.12 12.02.2012 Willingen (GER) duża Bardal, Anders Anders Bardal [4] FTT 0779 779 (21) 2012.02.18 18.02.2012 Oberstdorf (GER) mamucia Koch, Martin Martin Koch [3] PŚL , FTT 0780 780 (22) 2012.03.04 04.03.2012 Lahti (FIN) normalna Itō, Daiki Daiki Itō [3] LSG 0781 781 (23) 2012.03.08 08.03.2012 Trondheim (NOR) duża Itō, Daiki Daiki Itō [4] – 0782 782 (24) 2012.03.11 11.03.2012 Oslo (NOR) duża Koch, Martin Martin Koch [4] HSF 0783 783 (25) 2012.03.16 16.03.2012 Planica (SLO) mamucia Kranjec, Robert Robert Kranjec [4] PŚL 0784 784 (26) 2012.03.18 18.03.2012 Planica (SLO) mamucia Koch, Martin Martin Koch [5]
2012/2013 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0785 785 (1) 2012.11.24 24.11.2012 Lillehammer (NOR) normalna Freund, Severin Severin Freund [3] – [95] [96] 0786 786 (2) 2012.11.25 25.11.2012 Lillehammer (NOR) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [41] – 0787 787 (3) 2012.12.01 01.12.2012 Ruka (FIN) duża Freund, Severin Severin Freund [4] – 0788 788 (4) 2012.12.08 08.12.2012 Krasnaja Polana (RUS) normalna Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [42] – 0789 789 (5) 2012.12.09 09.12.2012 Krasnaja Polana (RUS) normalna Kofler, Andreas Andreas Kofler [11] – 0790 790 (6) 2012.12.15 15.12.2012 Engelberg (SUI) duża Kofler, Andreas Andreas Kofler [12] – 0791 791 (7) 2012.12.16 16.12.2012 Engelberg (SUI) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [43] – 0792 792 (8) 2012.12.30 30.12.2012 Oberstdorf (GER) duża Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [7] TCS 0793 793 (9) 2013.01.01 01.01.2013 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [8] 0794 794 (10) 2013.01.04 04.01.2013 Innsbruck (AUT) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [44] 0795 795 (11) 2013.01.06 06.01.2013 Bischofshofen (AUT) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [45] 0796 796 (12) 2013.01.09 09.01.2013 Wisła (POL) duża Bardal, Anders Anders Bardal [5] – 0797 797 (13) 2013.01.12 12.01.2013 Zakopane (POL) duża Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [9] – 0798 798 (14) 2013.01.19 19.01.2013 Sapporo (JPN) duża Matura, Jan Jan Matura [1] – 0799 799 (15) 2013.01.20 20.01.2013 Sapporo (JPN) duża Matura, Jan Jan Matura [2] – 0800 800 (16) 2013.01.26 26.01.2013 Vikersund (NOR) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [46] PŚL 0801 801 (17) 2013.01.27 27.01.2013 Vikersund (NOR) mamucia Kranjec, Robert Robert Kranjec [5] 0802 802 (18) 2013.02.03 03.02.2013 Harrachov (CZE) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [47] 0803 803 (19) 2013.02.03 03.02.2013 Harrachov (CZE) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [48] 0804 804 (20) 2013.02.13 13.02.2013 Klingenthal (GER) duża Hvala, Jaka Jaka Hvala [1] FTT 0805 805 (21) 2013.02.16 16.02.2013 Oberstdorf (GER) mamucia Freitag, Richard Richard Freitag [2] PŚL , FTT 0806 806 (22) 2013.03.10 10.03.2013 Lahti (FIN) duża Freitag, Richard Richard Freitag [3] LSG 0807 807 (23) 2013.03.12 12.03.2013 Kuopio (FIN) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [6] – 0808 808 (24) 2013.03.15 15.03.2013 Trondheim (NOR) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [7] – 0809 809 (25) 2013.03.17 17.03.2013 Oslo (NOR) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [49] HSF Żyła, Piotr Piotr Żyła [1] 0810 810 (26) 2013.03.22 22.03.2013 Planica (SLO) mamucia Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [50] PŚL 0811 811 (27) 2013.03.24 24.03.2013 Planica (SLO) mamucia Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [1]
2013/2014 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0812 812 (1) 2013.11.24 24.11.2013 Klingenthal (GER) duża Biegun, Krzysztof Krzysztof Biegun [1] – [97] [98] 0813 813 (2) 2013.11.29 29.11.2013 Ruka (FIN) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [51] – 0814 814 (3) 2013.12.07 07.12.2013 Lillehammer (NOR) normalna Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [52] – 0815 815 (4) 2013.12.08 08.12.2013 Lillehammer (NOR) duża Freund, Severin Severin Freund [5] – 0816 816 (5) 2013.12.14 14.12.2013 Titisee-Neustadt (GER) duża Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [23] – 0817 817 (6) 2013.12.15 15.12.2013 Titisee-Neustadt (GER) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [8] – 0818 818 (7) 2013.12.21 21.12.2013 Engelberg (SUI) duża Ziobro, Jan Jan Ziobro [1] – 0819 819 (8) 2013.12.22 22.12.2013 Engelberg (SUI) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [9] – 0820 820 (9) 2013.12.29 29.12.2013 Oberstdorf (GER) duża Ammann, Simon Simon Ammann [21] TCS 0821 821 (10) 2014.01.01 01.01.2014 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Diethart, Thomas Thomas Diethart [1] 0822 822 (11) 2014.01.04 04.01.2014 Innsbruck (AUT) duża Koivuranta, Anssi Anssi Koivuranta [1] 0823 823 (12) 2014.01.06 06.01.2014 Bischofshofen (AUT) duża Diethart, Thomas Thomas Diethart [2] 0824 824 (13) 2014.01.11 11.01.2014 Tauplitz (AUT) mamucia Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [16] PŚL 0825 825 (14) 2014.01.12 12.01.2014 Tauplitz (AUT) mamucia Prevc, Peter Peter Prevc [1] 0826 826 (15) 2014.01.16 16.01.2014 Wisła (POL) duża Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [1] – 0827 827 (16) 2014.01.19 19.01.2014 Zakopane (POL) duża Bardal, Anders Anders Bardal [6] – 0828 828 (17) 2014.01.25 25.01.2014 Sapporo (JPN) duża Prevc, Peter Peter Prevc [2] – 0829 829 (18) 2014.01.26 26.01.2014 Sapporo (JPN) duża Damjan, Jernej Jernej Damjan [1] – 0830 830 (19) 2014.02.01 01.02.2014 Willingen (GER) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [10] – 0831 831 (20) 2014.02.02 02.02.2014 Willingen (GER) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [11] – 0832 832 (21) 2014.02.26 26.02.2014 Falun (SWE) duża Freund, Severin Severin Freund [6] SS 0833 833 (22) 2014.02.28 28.02.2014 Lahti (FIN) duża Freund, Severin Severin Freund [7] LSG 0834 834 (23) 2014.03.02 02.03.2014 Lahti (FIN) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [12] 0835 835 (24) 2014.03.04 04.03.2014 Kuopio (FIN) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [13] – 0836 836 (25) 2014.03.07 07.03.2014 Trondheim (NOR) duża Bardal, Anders Anders Bardal [7] – 0837 837 (26) 2014.03.09 09.03.2014 Oslo (NOR) duża Freund, Severin Severin Freund [8] HSF 0838 838 (27) 2014.03.21 21.03.2014 Planica (SLO) duża Freund, Severin Severin Freund [9] – 0839 839 (28) 2014.03.23 23.03.2014 Planica (SLO) duża Prevc, Peter Peter Prevc [3] –
2014/2015 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0840 840 (1) 2014.11.23 23.11.2014 Klingenthal (GER) duża Koudelka, Roman Roman Koudelka [1] – [99] [100] 0841 841 (2) 2014.11.28 28.11.2014 Ruka (FIN) duża Ammann, Simon Simon Ammann [22] – 0842 842 (3) 2014.11.29 29.11.2014 Ruka (FIN) duża Ammann, Simon Simon Ammann [23] – Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [17] 0843 843 (4) 2014.12.06 06.12.2014 Lillehammer (NOR) duża Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [53] – 0844 844 (5) 2014.12.07 07.12.2014 Lillehammer (NOR) duża Koudelka, Roman Roman Koudelka [2] – 0845 845 (6) 2014.12.13 13.12.2014 Niżny Tagił (RUS) duża Fannemel, Anders Anders Fannemel [1] – 0846 846 (7) 2014.12.14 14.12.2014 Niżny Tagił (RUS) duża Freund, Severin Severin Freund [10] – 0847 847 (8) 2014.12.20 20.12.2014 Engelberg (SUI) duża Freitag, Richard Richard Freitag [4] – 0848 848 (9) 2014.12.21 21.12.2014 Engelberg (SUI) duża Koudelka, Roman Roman Koudelka [3] – 0849 849 (10) 2014.12.29 29.12.2014 Oberstdorf (GER) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [1] TCS 0850 850 (11) 2015.01.01 01.01.2015 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [10] 0851 851 (12) 2015.01.04 04.01.2015 Innsbruck (AUT) duża Freitag, Richard Richard Freitag [5] 0852 852 (13) 2015.01.06 06.01.2015 Bischofshofen (AUT) duża Hayböck, Michael Michael Hayböck [1] 0853 853 (14) 2015.01.10 10.01.2015 Tauplitz (AUT) mamucia Freund, Severin Severin Freund [11] PŚL 0854 854 (15) 2015.01.15 15.01.2015 Wisła (POL) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [2] – 0855 855 (16) 2015.01.18 18.01.2015 Zakopane (POL) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [14] – 0856 856 (17) 2015.01.24 24.01.2015 Sapporo (JPN) duża Prevc, Peter Peter Prevc [4] – 0857 857 (18) 2015.01.25 25.01.2015 Sapporo (JPN) duża Koudelka, Roman Roman Koudelka [4] – 0858 858 (19) 2015.01.30 30.01.2015 Willingen (GER) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [15] – 0859 859 (20) 2015.02.01 01.02.2015 Willingen (GER) duża Freund, Severin Severin Freund [12] – 0860 860 (21) 2015.02.07 07.02.2015 Titisee-Neustadt (GER) duża Freund, Severin Severin Freund [13] – 0861 861 (22) 2015.02.08 08.02.2015 Titisee-Neustadt (GER) duża Fannemel, Anders Anders Fannemel [2] – 0862 862 (23) 2015.02.14 14.02.2015 Vikersund (NOR) mamucia Prevc, Peter Peter Prevc [5] PŚL 0863 863 (24) 2015.02.15 15.02.2015 Vikersund (NOR) mamucia Freund, Severin Severin Freund [14] 0864 864 (25) 2015.03.08 08.03.2015 Lahti (FIN) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [3] LSG 0865 865 (26) 2015.03.10 10.03.2015 Kuopio (FIN) normalna Freund, Severin Severin Freund [15] – 0866 866 (27) 2015.03.12 12.03.2015 Trondheim (NOR) duża Freund, Severin Severin Freund [16] – 0867 867 (28) 2015.03.14 14.03.2015 Oslo (NOR) duża Freund, Severin Severin Freund [17] HSF 0868 868 (29) 2015.03.15 15.03.2015 Oslo (NOR) duża Freund, Severin Severin Freund [18] 0869 869 (30) 2015.03.20 20.03.2015 Planica (SLO) mamucia Prevc, Peter Peter Prevc [6] PŚL 0870 870 (31) 2015.03.22 22.03.2015 Planica (SLO) mamucia Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [2]
2015/2016 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0871 871 (1) 2015.11.22 22.11.2015 Klingenthal (GER) duża Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [1] – [101] [102] 0872 872 (2) 2015.12.05 05.12.2015 Lillehammer (NOR) normalna Freund, Severin Severin Freund [19] – 0873 873 (3) 2015.12.06 06.12.2015 Lillehammer (NOR) normalna Gangnes, Kenneth Kenneth Gangnes [1] – 0874 874 (4) 2015.12.12 12.12.2015 Niżny Tagił (RUS) duża Freund, Severin Severin Freund [20] – 0875 875 (5) 2015.12.13 13.12.2015 Niżny Tagił (RUS) duża Prevc, Peter Peter Prevc [7] – 0876 876 (6) 2015.12.19 19.12.2015 Engelberg (SUI) duża Prevc, Peter Peter Prevc [8] – 0877 877 (7) 2015.12.20 20.12.2015 Engelberg (SUI) duża Prevc, Peter Peter Prevc [9] – 0878 878 (8) 2015.12.29 29.12.2015 Oberstdorf (GER) duża Freund, Severin Severin Freund [21] TCS 0879 879 (9) 2016.01.01 01.01.2016 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Prevc, Peter Peter Prevc [10] 0880 880 (10) 2016.01.03 03.01.2016 Innsbruck (AUT) duża Prevc, Peter Peter Prevc [11] 0881 881 (11) 2016.01.06 06.01.2016 Bischofshofen (AUT) duża Prevc, Peter Peter Prevc [12] 0882 882 (12) 2016.01.10 10.01.2016 Willingen (GER) duża Prevc, Peter Peter Prevc [13] – 0883 883 (13) 2016.01.24 24.01.2016 Zakopane (POL) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [4] – 0884 884 (14) 2016.01.30 30.01.2016 Sapporo (JPN) duża Prevc, Peter Peter Prevc [14] – 0885 885 (15) 2016.01.31 31.01.2016 Sapporo (JPN) duża Fannemel, Anders Anders Fannemel [3] – 0886 886 (16) 2016.02.10 10.02.2016 Trondheim (NOR) duża Prevc, Peter Peter Prevc [15] – 0887 887 (17) 2016.02.12 12.02.2016 Vikersund (NOR) mamucia Kranjec, Robert Robert Kranjec [6] PŚL 0888 888 (18) 2016.02.13 13.02.2016 Vikersund (NOR) mamucia Prevc, Peter Peter Prevc [16] 0889 889 (19) 2016.02.14 14.02.2016 Vikersund (NOR) mamucia Prevc, Peter Peter Prevc [17] 0890 890 (20) 2016.02.19 19.02.2016 Lahti (FIN) duża Hayböck, Michael Michael Hayböck [2] LSG 0891 891 (21) 2016.02.21 21.02.2016 Lahti (FIN) normalna Hayböck, Michael Michael Hayböck [3] 0892 892 (22) 2016.02.23 23.02.2016 Kuopio (FIN) duża Hayböck, Michael Michael Hayböck [4] – 0893 893 (23) 2016.02.27 27.02.2016 Ałmaty (KAZ) duża Prevc, Peter Peter Prevc [18] – 0894 894 (24) 2016.02.28 28.02.2016 Ałmaty (KAZ) duża Prevc, Peter Peter Prevc [19] – 0895 895 (25) 2016.03.04 04.03.2016 Wisła (POL) duża Koudelka, Roman Roman Koudelka [5] – 0896 896 (26) 2016.03.12 12.03.2016 Titisee-Neustadt (GER) duża Forfang, Johann André Johann André Forfang [1] – 0897 897 (27) 2016.03.17 17.03.2016 Planica (SLO) mamucia Prevc, Peter Peter Prevc [20] PŚL 0898 898 (28) 2016.03.18 18.03.2016 Planica (SLO) mamucia Kranjec, Robert Robert Kranjec [7] 0899 899 (29) 2016.03.20 20.03.2016 Planica (SLO) mamucia Prevc, Peter Peter Prevc [21]
2016/2017 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0900 900 (1) 2016.11.25 25.11.2016 Ruka (FIN) duża Prevc, Domen Domen Prevc [1] – [103] [104] 0901 901 (2) 2016.11.26 26.11.2016 Ruka (FIN) duża Freund, Severin Severin Freund [22] – 0902 902 (3) 2016.12.04 04.12.2016 Klingenthal (GER) duża Prevc, Domen Domen Prevc [2] – 0903 903 (4) 2016.12.10 10.12.2016 Lillehammer (NOR) duża Prevc, Domen Domen Prevc [3] – 0904 904 (5) 2016.12.11 11.12.2016 Lillehammer (NOR) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [16] – 0905 905 (6) 2016.12.17 17.12.2016 Engelberg (SUI) duża Hayböck, Michael Michael Hayböck [5] – 0906 906 (7) 2016.12.18 18.12.2016 Engelberg (SUI) duża Prevc, Domen Domen Prevc [4] – 0907 907 (8) 2016.12.30 30.12.2016 Oberstdorf (GER) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [5] TCS 0908 908 (9) 2017.01.01 01.01.2017 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [2] 0909 909 (10) 2017.01.04 04.01.2017 Innsbruck (AUT) duża Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [3] 0910 910 (11) 2017.01.06 06.01.2017 Bischofshofen (AUT) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [17] 0911 911 (12) 2017.01.14 14.01.2017 Wisła (POL) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [18] – 0912 912 (13) 2017.01.15 15.01.2017 Wisła (POL) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [19] – 0913 913 (14) 2017.01.22 22.01.2017 Zakopane (POL) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [20] – 0914 914 (15) 2017.01.29 29.01.2017 Willingen (GER) duża Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [2] – 0915 915 (16) 2017.02.04 04.02.2017 Oberstdorf (GER) mamucia Kraft, Stefan Stefan Kraft [6] PŚL 0916 916 (17) 2017.02.05 05.02.2017 Oberstdorf (GER) mamucia Kraft, Stefan Stefan Kraft [7] 0917 917 (18) 2017.02.11 11.02.2017 Sapporo (JPN) duża Kot, Maciej Maciej Kot [1] – Prevc, Peter Peter Prevc [22] 0918 918 (19) 2017.02.12 12.02.2017 Sapporo (JPN) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [21] – 0919 919 (20) 2017.02.15 15.02.2017 Pjongczang (KOR) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [8] – 0920 920 (21) 2017.02.16 16.02.2017 Pjongczang (KOR) normalna Kot, Maciej Maciej Kot [2] – 0921 921 (22) 2017.03.12 12.03.2017 Oslo (NOR) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [9] RA , HSF 0922 922 (23) 2017.03.16 16.03.2017 Trondheim (NOR) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [10] RA 0923 923 (24) 2017.03.19 19.03.2017 Vikersund (NOR) mamucia Stoch, Kamil Kamil Stoch [22] RA , PŚL 0924 924 (25) 2017.03.24 24.03.2017 Planica (SLO) mamucia Kraft, Stefan Stefan Kraft [11] PŚL 0925 925 (26) 2017.03.26 26.03.2017 Planica (SLO) mamucia Kraft, Stefan Stefan Kraft [12]
2017/2018 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0926 926 (1) 2017.11.19 19.11.2017 Wisła (POL) duża Kobayashi, Junshirō Junshirō Kobayashi [1] – [105] [106] 0927 927 (2) 2017.11.26 26.11.2017 Ruka (FIN) duża Damjan, Jernej Jernej Damjan [2] – 0928 928 (3) 2017.12.02 02.12.2017 Niżny Tagił (RUS) duża Freitag, Richard Richard Freitag [6] – 0929 929 (4) 2017.12.03 03.12.2017 Niżny Tagił (RUS) duża Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [3] – 0930 930 (5) 2017.12.10 10.12.2017 Titisee-Neustadt (GER) duża Freitag, Richard Richard Freitag [7] – 0931 931 (6) 2017.12.16 16.12.2017 Engelberg (SUI) duża Fannemel, Anders Anders Fannemel [4] – 0932 932 (7) 2017.12.17 17.12.2017 Engelberg (SUI) duża Freitag, Richard Richard Freitag [8] – 0933 933 (8) 2017.12.30 30.12.2017 Oberstdorf (GER) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [23] TCS 0934 934 (9) 2018.01.01 01.01.2018 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [24] 0935 935 (10) 2018.01.04 04.01.2018 Innsbruck (AUT) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [25] 0936 936 (11) 2018.01.06 06.01.2018 Bischofshofen (AUT) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [26] 0937 937 (12) 2018.01.13 13.01.2018 Tauplitz (AUT) mamucia Stjernen, Andreas Andreas Stjernen [1] PŚL 0938 938 (13) 2018.01.28 28.01.2018 Zakopane (POL) duża Semenič, Anže Anže Semenič [1] – 0939 939 (14) 2018.02.03 03.02.2018 Willingen (GER) duża Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [4] W5 0940 940 (15) 2018.02.04 04.02.2018 Willingen (GER) duża Forfang, Johann André Johann André Forfang [2] 0941 941 (16) 2018.03.04 04.03.2018 Lahti (FIN) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [27] LSG 0942 942 (17) 2018.03.11 11.03.2018 Oslo (NOR) duża Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [5] RA , HSF 0943 943 (18) 2018.03.13 13.03.2018 Lillehammer (NOR) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [28] RA 0944 944 (19) 2018.03.15 15.03.2018 Trondheim (NOR) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [29] 0945 945 (20) 2018.03.18 18.03.2018 Vikersund (NOR) mamucia Johansson, Robert Robert Johansson [1] RA , PŚL 0946 946 (21) 2018.03.23 23.03.2018 Planica (SLO) mamucia Stoch, Kamil Kamil Stoch [30] PŚL , P7 0947 947 (22) 2018.03.25 25.03.2018 Planica (SLO) mamucia Stoch, Kamil Kamil Stoch [31]
2018/2019 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0948 948 (1) 2018.11.18 18.11.2018 Wisła (POL) duża Klimow, Jewgienij Jewgienij Klimow [1] – [107] [108] 0949 949 (2) 2018.11.24 24.11.2018 Ruka (FIN) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [1] – 0950 950 (3) 2018.11.25 25.11.2018 Ruka (FIN) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [2] – 0951 951 (4) 2018.12.01 01.12.2018 Niżny Tagił (RUS) duża Forfang, Johann André Johann André Forfang [3] – 0952 952 (5) 2018.12.02 02.12.2018 Niżny Tagił (RUS) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [3] – 0953 953 (6) 2018.12.15 15.12.2018 Engelberg (SUI) duża Geiger, Karl Karl Geiger [1] – 0954 954 (7) 2018.12.16 16.12.2018 Engelberg (SUI) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [4] – 0955 955 (8) 2018.12.30 30.12.2018 Oberstdorf (GER) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [5] TCS 0956 956 (9) 2019.01.01 01.01.2019 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [6] 0957 957 (10) 2019.01.04 04.01.2019 Innsbruck (AUT) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [7] 0958 958 (11) 2019.01.06 06.01.2019 Bischofshofen (AUT) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [8] 0959 959 (12) 2019.01.12 12.01.2019 Predazzo (ITA) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [9] – 0960 960 (13) 2019.01.13 13.01.2019 Predazzo (ITA) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [1] – 0961 961 (14) 2019.01.20 20.01.2019 Zakopane (POL) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [13] – 0962 962 (15) 2019.01.26 26.01.2019 Sapporo (JPN) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [14] – 0963 963 (16) 2019.01.27 27.01.2019 Sapporo (JPN) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [15] – 0964 964 (17) 2019.02.01 01.02.2019 Oberstdorf (GER) mamucia Zajc, Timi Timi Zajc [1] PŚL 0965 965 (18) 2019.02.02 02.02.2019 Oberstdorf (GER) mamucia Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [10] 0966 966 (19) 2019.02.03 03.02.2019 Oberstdorf (GER) mamucia Stoch, Kamil Kamil Stoch [32] 0967 967 (20) 2019.02.10 10.02.2019 Lahti (FIN) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [33] LSG 0968 968 (21) 2019.02.16 16.02.2019 Willingen (GER) duża Geiger, Karl Karl Geiger [2] W5 0969 969 (22) 2019.02.17 17.02.2019 Willingen (GER) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [11] 0970 970 (23) 2019.03.10 10.03.2019 Oslo (NOR) duża Johansson, Robert Robert Johansson [2] RA , HSF 0971 971 (24) 2019.03.12 12.03.2019 Lillehammer (NOR) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [16] RA 0972 972 (25) 2019.03.14 14.03.2019 Trondheim (NOR) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [12] 0973 973 (26) 2019.03.17 17.03.2019 Vikersund (NOR) mamucia Prevc, Domen Domen Prevc [5] PŚL , RA 0974 974 (27) 2019.03.22 22.03.2019 Planica (SLO) mamucia Eisenbichler, Markus Markus Eisenbichler [1] PŚL , P7 0975 975 (28) 2019.03.24 24.03.2019 Planica (SLO) mamucia Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [13]
2019/2020 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 0976 976 (1) 2019.11.24 24.11.2019 Wisła (POL) duża Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [6] – [109] [110] 0977 977 (2) 2019.11.30 30.11.2019 Ruka (FIN) duża Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [7] – 0978 978 (3) 2019.12.07 07.12.2019 Niżny Tagił (RUS) duża Satō, Yukiya Yukiya Satō [1] – 0979 979 (4) 2019.12.08 08.12.2019 Niżny Tagił (RUS) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [17] – 0980 980 (5) 2019.12.15 15.12.2019 Klingenthal (GER) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [14] – 0981 981 (6) 2019.12.21 21.12.2019 Engelberg (SUI) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [34] – 0982 982 (7) 2019.12.22 22.12.2019 Engelberg (SUI) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [15] – 0983 983 (8) 2019.12.29 29.12.2019 Oberstdorf (GER) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [16] TCS 0984 984 (9) 2020.01.01 01.01.2020 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Lindvik, Marius Marius Lindvik [1] 0985 985 (10) 2020.01.04 04.01.2020 Innsbruck (AUT) duża Lindvik, Marius Marius Lindvik [2] 0986 986 (11) 2020.01.06 06.01.2020 Bischofshofen (AUT) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [2] 0987 987 (12) 2020.01.11 11.01.2020 Predazzo (ITA) normalna Geiger, Karl Karl Geiger [3] – 0988 988 (13) 2020.01.12 12.01.2020 Predazzo (ITA) normalna Geiger, Karl Karl Geiger [4] – 0989 989 (14) 2020.01.18 18.01.2020 Titisee-Neustadt (GER) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [3] TN5 0990 990 (15) 2020.01.19 19.01.2020 Titisee-Neustadt (GER) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [4] 0991 991 (16) 2020.01.26 26.01.2020 Zakopane (POL) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [35] – 0992 992 (17) 2020.02.01 01.02.2020 Sapporo (JPN) duża Satō, Yukiya Yukiya Satō [2] – 0993 993 (18) 2020.02.02 02.02.2020 Sapporo (JPN) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [18] – 0994 994 (19) 2020.02.08 08.02.2020 Willingen (GER) duża Leyhe, Stephan Stephan Leyhe [1] W5 0995 995 (20) 2020.02.15 15.02.2020 Tauplitz (AUT) mamucia Żyła, Piotr Piotr Żyła [2] PŚL 0996 996 (21) 2020.02.16 16.02.2020 Tauplitz (AUT) mamucia Kraft, Stefan Stefan Kraft [19] 0997 997 (22) 2020.02.21 21.02.2020 Râșnov (ROU) normalna Geiger, Karl Karl Geiger [5] – 0998 998 (23) 2020.02.22 22.02.2020 Râșnov (ROU) normalna Kraft, Stefan Stefan Kraft [20] – 0999 999 (24) 2020.02.28 28.02.2020 Lahti (FIN) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [21] LSG 1000 1000 (25) 2020.03.01 01.03.2020 Lahti (FIN) duża Geiger, Karl Karl Geiger [6] 1001 1001 (26) 2020.03.09 09.03.2020 Lillehammer (NOR) duża Prevc, Peter Peter Prevc [23] RA 1002 1002 (27) 2020.03.10 10.03.2020 Lillehammer (NOR) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [36]
2020/2021 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 1003 1003 (1) 2020.11.22 22.11.2020 Wisła (POL) duża Eisenbichler, Markus Markus Eisenbichler [2] – [111] 1004 1004 (2) 2020.11.28 28.11.2020 Ruka (FIN) duża Eisenbichler, Markus Markus Eisenbichler [3] – 1005 1005 (3) 2020.11.29 29.11.2020 Ruka (FIN) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [1] – 1006 1006 (4) 2020.12.05 05.12.2020 Niżny Tagił (RUS) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [2] – 1007 1007 (5) 2020.12.06 06.12.2020 Niżny Tagił (RUS) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [3] – 1008 1008 (6) 2020.12.19 19.12.2020 Engelberg (SUI) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [4] – 1009 1009 (7) 2020.12.20 20.12.2020 Engelberg (SUI) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [5] – 1010 1010 (8) 2020.12.29 29.12.2020 Oberstdorf (GER) duża Geiger, Karl Karl Geiger [7] TCS 1011 1011 (9) 2021.01.01 01.01.2021 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [5] 1012 1012 (10) 2021.01.03 03.01.2021 Innsbruck (AUT) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [37] 1013 1013 (11) 2021.01.06 06.01.2021 Bischofshofen (AUT) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [38] 1014 1014 (12) 2021.01.09 09.01.2021 Titisee-Neustadt (GER) duża Stoch, Kamil Kamil Stoch [39] – 1015 1015 (13) 2021.01.10 10.01.2021 Titisee-Neustadt (GER) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [6] – 1016 1016 (14) 2021.01.17 17.01.2021 Zakopane (POL) duża Lindvik, Marius Marius Lindvik [3] – 1017 1017 (15) 2021.01.24 24.01.2021 Lahti (FIN) duża Johansson, Robert Robert Johansson [3] LSG 1018 1018 (16) 2021.01.30 30.01.2021 Willingen (GER) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [7] W6 1019 1019 (17) 2021.01.31 31.01.2021 Willingen (GER) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [8] 1020 1020 (18) 2021.02.06 06.02.2021 Klingenthal (GER) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [9] – 1021 1021 (19) 2021.02.07 07.02.2021 Klingenthal (GER) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [10] – 1022 1022 (20) 2021.02.13 13.02.2021 Zakopane (POL) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [17] – 1023 1023 (21) 2021.02.14 14.02.2021 Zakopane (POL) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [11] – 1024 1024 (22) 2021.02.19 19.02.2021 Râșnov (ROU) normalna Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [18] – 1025 1025 (23) 2021.03.25 25.03.2021 Planica (SLO) mamucia Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [19] PŚL 1026 1026 (24) 2021.03.26 26.03.2021 Planica (SLO) mamucia Geiger, Karl Karl Geiger [8] PŚL , P7 1027 1027 (25) 2021.03.28 28.03.2021 Planica (SLO) mamucia Geiger, Karl Karl Geiger [9]
2021/2022 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 1028 1028 (1) 2021.11.20 20.11.2021 Niżny Tagił (RUS) duża Geiger, Karl Karl Geiger [10] – [112] 1029 1029 (2) 2021.11.21 21.11.2021 Niżny Tagił (RUS) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [12] – 1030 1030 (3) 2021.11.27 27.11.2021 Ruka (FIN) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [20] – 1031 1031 (4) 2021.11.28 28.11.2021 Ruka (FIN) duża Lanišek, Anže Anže Lanišek [1] – 1032 1032 (5) 2021.12.05 05.12.2021 Wisła (POL) duża Hörl, Jan Jan Hörl [1] – 1033 1033 (6) 2021.12.11 11.12.2021 Klingenthal (GER) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [22] – 1034 1034 (7) 2021.12.12 12.12.2021 Klingenthal (GER) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [21] – 1035 1035 (8) 2021.12.18 18.12.2021 Engelberg (SUI) duża Geiger, Karl Karl Geiger [11] – 1036 1036 (9) 2021.12.19 19.12.2021 Engelberg (SUI) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [22] – 1037 1037 (10) 2021.12.29 29.12.2021 Oberstdorf (GER) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [23] TCS 1038 1038 (11) 2022.01.01 01.01.2022 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [24] 1039 1039 (12) 2022.01.05 05.01.2022 Bischofshofen (AUT) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [25] 1040 1040 (13) 2022.01.06 06.01.2022 Bischofshofen (AUT) duża Huber, Daniel Daniel Huber [1] 1041 1041 (14) 2022.01.08 08.01.2022 Bischofshofen (AUT) duża Lindvik, Marius Marius Lindvik [4] – 1042 1042 (15) 2022.01.16 16.01.2022 Zakopane (POL) duża Lindvik, Marius Marius Lindvik [5] – 1043 1043 (16) 2022.01.22 22.01.2022 Titisee-Neustadt (GER) duża Geiger, Karl Karl Geiger [12] – 1044 1044 (17) 2022.01.23 23.01.2022 Titisee-Neustadt (GER) duża Geiger, Karl Karl Geiger [13] – 1045 1045 (18) 2022.01.29 29.01.2022 Willingen (GER) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [26] – 1046 1046 (19) 2022.01.30 30.01.2022 Willingen (GER) duża Lindvik, Marius Marius Lindvik [6] – 1047 1047 (20) 2022.02.25 25.02.2022 Lahti (FIN) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [23] LSG 1048 1048 (21) 2022.02.27 27.02.2022 Lahti (FIN) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [13] Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [27] 1049 1049 (22) 2022.03.03 03.03.2022 Lillehammer (NOR) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [24] RA 1050 1050 (23) 2022.03.05 05.03.2022 Oslo (NOR) duża Lindvik, Marius Marius Lindvik [7] RA , HSF 1051 1051 (24) 2022.03.06 06.03.2022 Oslo (NOR) duża Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [8] 1052 1052 (25) 2022.03.19 19.03.2022 Oberstdorf (GER) mamucia Kraft, Stefan Stefan Kraft [25] PŚL 1053 1053 (26) 2022.03.20 20.03.2022 Oberstdorf (GER) mamucia Zajc, Timi Timi Zajc [2] 1054 1054 (27) 2022.03.25 25.03.2022 Planica (SLO) mamucia Jelar, Žiga Žiga Jelar [1] PŚL , P7 1055 1055 (28) 2022.03.27 27.03.2022 Planica (SLO) mamucia Lindvik, Marius Marius Lindvik [8]
2022/2023 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 1056 1056 (1) 2022.11.05 05.11.2022 Wisła (POL) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [6] – [113] 1057 1057 (2) 2022.11.06 06.11.2022 Wisła (POL) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [7] – 1058 1058 (3) 2022.11.26 26.11.2022 Ruka (FIN) duża Lanišek, Anže Anže Lanišek [2] – 1059 1059 (4) 2022.11.27 27.11.2022 Ruka (FIN) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [14] – Kraft, Stefan Stefan Kraft [26] – 1060 1060 (5) 2022.12.09 09.12.2022 Titisee-Neustadt (GER) duża Lanišek, Anže Anže Lanišek [3] – 1061 1061 (6) 2022.12.11 11.12.2022 Titisee-Neustadt (GER) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [8] – 1062 1062 (7) 2022.12.17 17.12.2022 Engelberg (SUI) duża Lanišek, Anže Anže Lanišek [4] – 1063 1063 (8) 2022.12.18 18.12.2022 Engelberg (SUI) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [9] – 1064 1064 (9) 2022.12.29 29.12.2022 Oberstdorf (GER) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [15] TCS 1065 1065 (10) 2023.01.01 01.01.2023 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [16] 1066 1066 (11) 2023.01.04 04.01.2023 Innsbruck (AUT) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [10] 1067 1067 (12) 2023.01.06 06.01.2023 Bischofshofen (AUT) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [17] 1068 1068 (13) 2023.01.15 15.01.2023 Zakopane (POL) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [18] – 1069 1069 (14) 2023.01.20 20.01.2023 Sapporo (JPN) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [28] – 1070 1070 (15) 2023.01.21 21.01.2023 Sapporo (JPN) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [27] – 1071 1071 (16) 2023.01.22 22.01.2023 Sapporo (JPN) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [29] – 1072 1072 (17) 2023.01.28 28.01.2023 Bad Mitterndorf (AUT) mamucia Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [19] PŚL 1073 1073 (18) 2023.01.29 29.01.2023 Bad Mitterndorf (AUT) mamucia Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [20] 1074 1074 (19) 2023.02.04 04.02.2023 Willingen (GER) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [21] – 1075 1075 (20) 2023.02.05 05.02.2023 Willingen (GER) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [22] – 1076 1076 (21) 2023.02.11 11.02.2023 Lake Placid (USA) duża Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [4] – 1077 1077 (22) 2023.02.12 12.02.2023 Lake Placid (USA) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [23] – 1078 1078 (23) 2023.02.18 18.02.2023 Râșnov (ROU) normalna Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [5] – 1079 1079 (24) 2023.03.11 11.03.2023 Oslo (NOR) duża Lanišek, Anže Anže Lanišek [5] RA , HSF 1080 1080 (25) 2023.03.12 12.03.2023 Oslo (NOR) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [28] 1081 1081 (26) 2023.03.14 14.03.2023 Lillehammer (NOR) duża Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [24] RA 1082 1082 (27) 2023.03.16 16.03.2023 Lillehammer (NOR) duża Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [11] 1083 1083 (28) 2023.03.18 18.03.2023 Vikersund (NOR) mamucia Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [25] PŚL , RA 1084 1084 (29) 2023.03.19 19.03.2023 Vikersund (NOR) mamucia Kraft, Stefan Stefan Kraft [29] 1085 1085 (30) 2023.03.26 26.03.2023 Lahti (FIN) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [30] LSG 1086 1086 (31) 2023.03.31 31.03.2023 Planica (SLO) mamucia Kraft, Stefan Stefan Kraft [30] PŚL , P7 1087 1087 (32) 2023.04.02 02.04.2023 Planica (SLO) mamucia Zajc, Timi Timi Zajc [3]
2023/2024 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. 1088 1088 (1) 2023.11.25 25.11.2023 Ruka (FIN) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [31] – [114] 1089 1089 (2) 2023.11.26 26.11.2023 Ruka (FIN) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [32] – 1090 1090 (3) 2023.12.02 02.12.2023 Lillehammer (NOR) normalna Kraft, Stefan Stefan Kraft [33] – 1091 1091 (4) 2023.12.03 03.12.2023 Lillehammer (NOR) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [34] – 1092 1092 (5) 2023.12.09 09.12.2023 Klingenthal (GER) duża Geiger, Karl Karl Geiger [14] – 1093 1093 (6) 2023.12.10 10.12.2023 Klingenthal (GER) duża Geiger, Karl Karl Geiger [15] – 1094 1094 (7) 2023.12.16 16.12.2023 Engelberg (SUI) duża Paschke, Pius Pius Paschke [1] – 1095 1095 (8) 2023.12.17 17.12.2023 Engelberg (SUI) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [35] – 1096 1096 (9) 2023.12.29 29.12.2023 Oberstdorf (GER) duża Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [6] TCS 1097 1097 (10) 2024.01.01 01.01.2024 Garmisch-Partenkirchen (GER) duża Lanišek, Anže Anže Lanišek [6] 1098 1098 (11) 2024.01.03 03.01.2024 Innsbruck (AUT) duża Hörl, Jan Jan Hörl [2] 1099 1099 (12) 2024.01.06 06.01.2024 Bischofshofen (AUT) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [36] 1100 1100 (13) 2024.01.14 14.01.2024 Wisła (POL) duża Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi [31] PT 1101 1101 (14) 2024.01.21 21.01.2024 Zakopane (POL) duża Kraft, Stefan Stefan Kraft [37] 1102 1102 (15) 2024.02.03 03.02.2024 Willingen (GER) duża – 1103 1103 (16) 2024.02.04 04.02.2024 Willingen (GER) duża – 1104 1104 (17) 2024.02.10 10.02.2024 Lake Placid (USA) duża – 1105 1105 (18) 2024.02.11 11.02.2024 Lake Placid (USA) duża – 1106 1106 (19) 2024.02.17 17.02.2024 Sapporo (JPN) duża – 1107 1107 (20) 2024.02.18 18.02.2024 Sapporo (JPN) duża – 1108 1108 (21) 2024.02.24 24.02.2024 Oberstdorf (GER) mamucia PŚL 1109 1109 (22) 2024.02.25 25.02.2024 Oberstdorf (GER) mamucia 1110 1110 (23) 2024.03.03 03.03.2024 Lahti (FIN) duża LSG 1111 1111 (24) 2024.03.09 09.03.2024 Oslo (NOR) duża RA , HSF 1112 1112 (25) 2024.03.10 10.03.2024 Oslo (NOR) duża 1113 1113 (26) 2024.03.12 12.03.2024 Trondheim (NOR) duża RA 1114 1114 (27) 2024.03.13 13.03.2024 Trondheim (NOR) duża 1115 1115 (28) 2024.03.16 16.03.2024 Vikersund (NOR) mamucia PŚL , RA 1116 1116 (29) 2024.03.17 17.03.2024 Vikersund (NOR) mamucia 1117 1117 (30) 2024.03.22 22.03.2024 Planica (SLO) mamucia PŚL , P7 1118 1118 (31) 2024.03.24 24.03.2024 Planica (SLO) mamucia
Klasyfikacje zawodników Klasyfikacja wszech czasów W tabeli podano dziesięciu zawodników z największą liczbą zwycięstw w indywidualnych konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich.
Lp. Zawodnik Liczba zwycięstw[6] 1. Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer 53 2. Nykänen, Matti Matti Nykänen 46 3. Małysz, Adam Adam Małysz 39 3. Stoch, Kamil Kamil Stoch 39 5. Kraft, Stefan Stefan Kraft 37 6. Ahonen, Janne Janne Ahonen 36 7. Weißflog, Jens Jens Weißflog 33 8. Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi 31 9. Schmitt, Martin Martin Schmitt 28 10. Felder, Andreas Andreas Felder 25 10. Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud 25
Klasyfikacja według sezonów W tabeli przedstawiono zawodników z największą liczbą zwycięstw w indywidualnych konkursach Pucharu Świata w poszczególnych sezonach.
Sezon Zawodnik Liczba zwycięstw[2] [1] 1979/1980 Kogler, Armin Armin Kogler 5 1980/1981 Ruud, Roger Roger Ruud 5 1981/1982 Bremseth, Ole Ole Bremseth 6 1982/1983 Nykänen, Matti Matti Nykänen 10 1983/1984 Weißflog, Jens Jens Weißflog 7 1984/1985 Felder, Andreas Andreas Felder 6 Nykänen, Matti Matti Nykänen 1985/1986 Nykänen, Matti Matti Nykänen 7 1986/1987 Opaas, Vegard Vegard Opaas 4 1987/1988 Nykänen, Matti Matti Nykänen 10 1988/1989 Boklöv, Jan Jan Boklöv 5 Weißflog, Jens Jens Weißflog 1989/1990 Jež, František František Jež 4 Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola 1990/1991 Felder, Andreas Andreas Felder 7 1991/1992 Nieminen, Toni Toni Nieminen 8 1992/1993 Bredesen, Espen Espen Bredesen 3 Kasai, Noriaki Noriaki Kasai 1993/1994 Weißflog, Jens Jens Weißflog 7 1994/1995 Goldberger, Andreas Andreas Goldberger 10 1995/1996 Goldberger, Andreas Andreas Goldberger 6 1996/1997 Peterka, Primož Primož Peterka 7 1997/1998 Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki 5 Harada, Masahiko Masahiko Harada 1998/1999 Schmitt, Martin Martin Schmitt 10 1999/2000 Schmitt, Martin Martin Schmitt 11 2000/2001 Małysz, Adam Adam Małysz 11 2001/2002 Małysz, Adam Adam Małysz 7 2002/2003 Hannawald, Sven Sven Hannawald 6 2003/2004 Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy 7 2004/2005 Ahonen, Janne Janne Ahonen 12 2005/2006 Janda, Jakub Jakub Janda 5 2006/2007 Małysz, Adam Adam Małysz 9 2007/2008 Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern 10 2008/2009 Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer 13 2009/2010 Ammann, Simon Simon Ammann 9 2010/2011 Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern 7 2011/2012 Kofler, Andreas Andreas Kofler 5 Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer 2012/2013 Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer 10 2013/2014 Stoch, Kamil Kamil Stoch 6 2014/2015 Freund, Severin Severin Freund 9 2015/2016 Prevc, Peter Peter Prevc 15 2016/2017 Kraft, Stefan Stefan Kraft 8 2017/2018 Stoch, Kamil Kamil Stoch 9 2018/2019 Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi 13 2019/2020 Kraft, Stefan Stefan Kraft 5 2020/2021 Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud 11 2021/2022 Kobayashi, Ryōyū Ryōyū Kobayashi 8 2022/2023 Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud 12 2023/2024 Kraft, Stefan Stefan Kraft 7
Konkursy drużynowe Zwycięzcy chronologicznie 1991/1992 1992/1993 1993/1994 1994/1995 1995/1996 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0008 8 (1) 1995.12.09 09.12.1995 Planica (SLO) duża Finlandia [2] Soininen, Jani Jani Soininen [2] – [52] [53] [54] Laitinen, Mika Mika Laitinen [2] Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [2] Ahonen, Janne Janne Ahonen [2] 0009 9 (2) 1996.02.23 23.02.1996 Trondheim (NOR) duża Finlandia [3] Nikkola, Ari-Pekka Ari-Pekka Nikkola [3] – Soininen, Jani Jani Soininen [3] Ahonen, Janne Janne Ahonen [3] Laitinen, Mika Mika Laitinen [3] 0010 10 (3) 1996.03.02 02.03.1996 Lahti (FIN) duża Japonia [2] Okabe, Takanobu Takanobu Okabe [2] LSG Harada, Masahiko Masahiko Harada [2] Saitō, Hiroya Hiroya Saitō [1] Nishikata, Jin’ya Jin’ya Nishikata [1] 0011 11 (4) 1996.03.15 15.03.1996 Oslo (NOR) duża Austria [5] Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [3] HSF Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [1] Schwarzenberger, Reinhard Reinhard Schwarzenberger [1] Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [3]
1996/1997 1998/1999 1999/2000 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0014 14 (1) 2000.01.25 25.01.2000 Hakuba (JPN) duża Finlandia [5] Jussilainen, Risto Risto Jussilainen [1] – [64] [65] [66] Kantee, Ville Ville Kantee [1] Soininen, Jani Jani Soininen [5] Ahonen, Janne Janne Ahonen [5] 0015 15 (2) 2000.03.04 04.03.2000 Lahti (FIN) duża Finlandia [6] Jussilainen, Risto Risto Jussilainen [2] LSG Kantee, Ville Ville Kantee [2] Soininen, Jani Jani Soininen [6] Ahonen, Janne Janne Ahonen [6] 0016 16 (3) 2000.03.18 18.03.2000 Planica (SLO) mamucia Niemcy [2] Hannawald, Sven Sven Hannawald [1] – Uhrmann, Michael Michael Uhrmann [1] Jäkle, Hansjörg Hansjörg Jäkle [2] Schmitt, Martin Martin Schmitt [1]
2000/2001 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0017 17 (1) 2000.11.25 25.11.2000 Kuopio (FIN) duża Norwegia [1] Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [1] – [67] [68] [69] Dønnem, Olav Magne Olav Magne Dønnem [1] Ottesen, Lasse Lasse Ottesen [1] Ingebrigtsen, Tommy Tommy Ingebrigtsen [1] 0018 18 (2) 2001.01.19 19.01.2001 Park City (USA) duża Japonia [4] Funaki, Kazuyoshi Kazuyoshi Funaki [2] – Yoshioka, Kazuya Kazuya Yoshioka [2] Harada, Masahiko Masahiko Harada [3] Kasai, Noriaki Noriaki Kasai [3] 0019 19 (3) 2001.02.02 02.02.2001 Willingen (GER) duża Finlandia [7] Kantee, Ville Ville Kantee [3] – Hautamäki, Jussi Jussi Hautamäki [1] Soininen, Jani Jani Soininen [7] Jussilainen, Risto Risto Jussilainen [3] 0020 20 (4) 2001.03.17 17.03.2001 Planica (SLO) mamucia Finlandia [8] Jussilainen, Risto Risto Jussilainen [4] – Kiuru, Tami Tami Kiuru [1] Lindström, Veli-Matti Veli-Matti Lindström [1] Hautamäki, Jussi Jussi Hautamäki [2]
2001/2002 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0021 21 (1) 2001.12.09 09.12.2001 Villach (AUT) normalna Finlandia [9] Lindström, Veli-Matti Veli-Matti Lindström [2] – [70] [71] [72] Nieminen, Toni Toni Nieminen [1] Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [1] Jussilainen, Risto Risto Jussilainen [5] 0022 22 (2) 2002.01.13 13.01.2002 Willingen (GER) duża Austria [6] Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [4] – Goldberger, Andreas Andreas Goldberger [4] Horngacher, Stefan Stefan Horngacher [3] Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [2] 0023 23 (3) 2002.01.27 27.01.2002 Sapporo (JPN) duża Austria [7] Horngacher, Stefan Stefan Horngacher [4] – Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [1] Koch, Martin Martin Koch [1] Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [3] 0024 24 (4) 2002.03.02 02.03.2002 Lahti (FIN) duża Finlandia [10] Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [2] LSG Lindström, Veli-Matti Veli-Matti Lindström [3] Jussilainen, Risto Risto Jussilainen [6] Ahonen, Janne Janne Ahonen [7] 0025 25 (5) 2002.03.23 23.03.2002 Planica (SLO) mamucia Finlandia [11] Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [3] – Lindström, Veli-Matti Veli-Matti Lindström [4] Jussilainen, Risto Risto Jussilainen [7] Ahonen, Janne Janne Ahonen [8]
2002/2003 2003/2004 2004/2005 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0030 30 (1) 2005.01.08 08.01.2005 Willingen (GER) duża Niemcy [3] Mechler, Maximilian Maximilian Mechler [1] – [79] [80] Uhrmann, Michael Michael Uhrmann [2] Herr, Alexander Alexander Herr [1] Späth, Georg Georg Späth [1] 0031 31 (2) 2005.02.12 12.02.2005 Pragelato (ITA) duża Austria [9] Widhölzl, Andreas Andreas Widhölzl [5] – Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [2] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [2] Höllwarth, Martin Martin Höllwarth [5] 0032 32 (3) 2005.03.05 05.03.2005 Lahti (FIN) duża Norwegia [4] Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [3] LSG Stensrud, Henning Henning Stensrud [1] Forfang, Daniel Daniel Forfang [1] Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [4]
2005/2006 2006/2007 2007/2008 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0037 37 (1) 2007.11.30 30.11.2007 Ruka (FIN) duża Norwegia [5] Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [4] – [85] [86] Hilde, Tom Tom Hilde [1] Bardal, Anders Anders Bardal [1] Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [5] 0038 38 (2) 2008.02.16 16.02.2008 Willingen (GER) duża Norwegia [6] Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [5] – Bardal, Anders Anders Bardal [2] Hilde, Tom Tom Hilde [2] Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [1] 0039 39 (3) 2008.03.15 15.03.2008 Planica (SLO) mamucia Norwegia [7] Hilde, Tom Tom Hilde [3] – Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [2] Bardal, Anders Anders Bardal [3] Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [6]
2008/2009 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0040 40 (1) 2008.11.29 29.11.2008 Ruka (FIN) duża Finlandia [14] Larinto, Ville Ville Larinto [1] – [87] [88] Keituri, Kalle Kalle Keituri [1] Olli, Harri Harri Olli [1] Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [6] 0041 41 (2) 2009.02.07 07.02.2009 Willingen (GER) duża Austria [13] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [5] FTT Eggenhofer, Markus Markus Eggenhofer [1] Kofler, Andreas Andreas Kofler [4] Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [4] 0042 42 (3) 2009.02.15 15.02.2009 Oberstdorf (GER) mamucia Finlandia [15] Keituri, Kalle Kalle Keituri [2] Ruuskanen, Juha-Matti Juha-Matti Ruuskanen [1] Hautamäki, Matti Matti Hautamäki [7] Olli, Harri Harri Olli [2] 0043 43 (4) 2009.03.07 07.03.2009 Lahti (FIN) duża Austria [14] Koch, Martin Martin Koch [3] LSG Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [5] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [6] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [3] 0044 44 (5) 2009.03.14 14.03.2009 Vikersund (NOR) mamucia Austria [15] Koch, Martin Martin Koch [4] – Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [6] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [7] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [4] 0045 45 (6) 2009.03.21 21.03.2009 Planica (SLO) mamucia Norwegia [8] Hilde, Tom Tom Hilde [4] – Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [3] Bardal, Anders Anders Bardal [4] Evensen, Johan Remen Johan Remen Evensen [1]
2009/2010 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0046 46 (1) 2009.11.27 27.11.2009 Ruka (FIN) duża Austria [16] Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [7] – [89] [90] Kofler, Andreas Andreas Kofler [5] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [5] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [8] 0047 47 (2) 2010.01.30 30.01.2010 Oberstdorf (GER) mamucia Austria [17] Koch, Martin Martin Koch [5] FTT Kofler, Andreas Andreas Kofler [6] Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [8] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [6] 0048 48 (3) 2010.02.07 07.02.2010 Willingen (GER) duża Niemcy [4] Neumayer, Michael Michael Neumayer [1] Bodmer, Pascal Pascal Bodmer [1] Schmitt, Martin Martin Schmitt [2] Uhrmann, Michael Michael Uhrmann [3] 0049 49 (4) 2010.03.06 06.03.2010 Lahti (FIN) duża Norwegia [9] Bardal, Anders Anders Bardal [5] LSG Ljøkelsøy, Roar Roar Ljøkelsøy [6] Hilde, Tom Tom Hilde [5] Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [4]
2010/2011 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0050 50 (1) 2010.11.27 27.11.2010 Ruka (FIN) duża Austria [18] Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [9] – [91] [92] Kofler, Andreas Andreas Kofler [7] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [7] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [9] 0051 51 (2) 2011.01.29 29.01.2011 Willingen (GER) duża Austria [19] Koch, Martin Martin Koch [6] FTT Kofler, Andreas Andreas Kofler [8] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [8] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [10] 0052 52 (3) 2011.02.06 06.02.2011 Oberstdorf (GER) mamucia Austria [20] Koch, Martin Martin Koch [7] Kofler, Andreas Andreas Kofler [9] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [9] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [11] 0053 53 (4) 2011.03.12 12.03.2011 Lahti (FIN) duża Austria [21] Koch, Martin Martin Koch [8] LSG Kofler, Andreas Andreas Kofler [10] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [10] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [12] 0054 54 (5) 2011.03.19 19.03.2011 Planica (SLO) mamucia Austria [22] Koch, Martin Martin Koch [9] – Kofler, Andreas Andreas Kofler [11] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [11] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [13]
2011/2012 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0055 55 (1) 2011.11.27 27.11.2011 Ruka (FIN) duża Austria [23] Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl [10] – [93] [94] Kofler, Andreas Andreas Kofler [12] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [12] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [14] 0056 56 (2) 2011.12.10 10.12.2011 Harrachov (CZE) duża Norwegia [10] Sklett, Vegard Haukø Vegard Haukø Sklett [1] – Bardal, Anders Anders Bardal [6] Hilde, Tom Tom Hilde [6] Romøren, Bjørn Einar Bjørn Einar Romøren [7] 0057 57 (3) 2012.02.11 11.02.2012 Willingen (GER) duża Norwegia [11] Sklett, Vegard Haukø Vegard Haukø Sklett [2] FTT Bardal, Anders Anders Bardal [7] Velta, Rune Rune Velta [1] Fannemel, Anders Anders Fannemel [1] 0058 58 (4) 2012.02.19 19.02.2012 Oberstdorf (GER) mamucia Słowenia [1] Kranjec, Robert Robert Kranjec [1] Prevc, Peter Peter Prevc [1] Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [1] Šinkovec, Jure Jure Šinkovec [1] 0059 59 (5) 2012.03.03 03.03.2012 Lahti (FIN) normalna Austria [24] Koch, Martin Martin Koch [10] LSG Kofler, Andreas Andreas Kofler [13] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [13] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [15] 0060 60 (6) 2012.03.17 17.03.2012 Planica (SLO) mamucia Austria [25] Koch, Martin Martin Koch [11] – Kofler, Andreas Andreas Kofler [14] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [14] Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern [16]
2012/2013 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0061 61 (1) 2012.11.23 23.11.2012 Lillehammer (NOR) normalna Norwegia [12] Lundby, Maren Maren Lundby mikst [95] [96] Hilde, Tom Tom Hilde [7] Sagen, Anette Anette Sagen Bardal, Anders Anders Bardal [8] 0062 62 (2) 2012.11.30 30.11.2012 Ruka (FIN) duża Niemcy [5] Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [1] – Neumayer, Michael Michael Neumayer [2] Freitag, Richard Richard Freitag [1] Freund, Severin Severin Freund [1] 0063 63 (3) 2013.01.11 11.01.2013 Zakopane (POL) duża Słowenia [2] Kranjec, Robert Robert Kranjec [2] – Prevc, Peter Peter Prevc [2] Hvala, Jaka Jaka Hvala [1] Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [2] 0064 64 (4) 2013.02.09 09.02.2013 Willingen (GER) duża Słowenia [3] Kranjec, Robert Robert Kranjec [3] FTT Prevc, Peter Peter Prevc [3] Hvala, Jaka Jaka Hvala [2] Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [3] 0065 65 (5) 2013.02.17 17.02.2013 Oberstdorf (GER) mamucia Norwegia [13] Hilde, Tom Tom Hilde [8] Bardal, Anders Anders Bardal [9] Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [5] Stjernen, Andreas Andreas Stjernen [1] 0066 66 (6) 2013.03.09 09.03.2013 Lahti (FIN) duża Niemcy [6] Wank, Andreas Andreas Wank [1] LSG Neumayer, Michael Michael Neumayer [3] Freitag, Richard Richard Freitag [2] Freund, Severin Severin Freund [2] 0067 67 (7) 2013.03.23 23.03.2013 Planica (SLO) mamucia Słowenia [4] Kranjec, Robert Robert Kranjec [4] – Prevc, Peter Peter Prevc [4] Pograjc, Andraž Andraž Pograjc [1] Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [4]
2013/2014 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0068 68 (1) 2013.11.23 23.11.2013 Klingenthal (GER) duża Słowenia [5] Kranjec, Robert Robert Kranjec [5] – [97] [98] Prevc, Peter Peter Prevc [5] Hvala, Jaka Jaka Hvala [3] Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [5] 0069 69 (2) 2013.12.06 06.12.2013 Lillehammer (NOR) normalna Japonia [5] Itō, Yūki Yūki Itō mikst Itō, Daiki Daiki Itō [1] Takanashi, Sara Sara Takanashi Takeuchi, Taku Taku Takeuchi [1] 0070 70 (3) 2014.01.18 18.01.2014 Zakopane (POL) duża Słowenia [6] Kranjec, Robert Robert Kranjec [6] – Prevc, Peter Peter Prevc [6] Damjan, Jernej Jernej Damjan [1] Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [6] 0071 71 (4) 2014.03.01 01.03.2014 Lahti (FIN) duża Austria [26] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [15] LSG Kraft, Stefan Stefan Kraft [1] Hayböck, Michael Michael Hayböck [1] Diethart, Thomas Thomas Diethart [1] 0072 72 (5) 2014.03.22 22.03.2014 Planica (SLO) duża Austria [27] Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [16] – Kraft, Stefan Stefan Kraft [2] Kofler, Andreas Andreas Kofler [15] Diethart, Thomas Thomas Diethart [2]
2014/2015 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0073 73 (1) 2014.11.22 22.11.2014 Klingenthal (GER) duża Niemcy [7] Eisenbichler, Markus Markus Eisenbichler [1] – [99] [100] Freitag, Richard Richard Freitag [3] Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [2] Freund, Severin Severin Freund [3] 0074 74 (2) 2015.01.17 17.01.2015 Zakopane (POL) duża Niemcy [8] Kraus, Marinus Marinus Kraus [1] – Freitag, Richard Richard Freitag [4] Neumayer, Michael Michael Neumayer [4] Freund, Severin Severin Freund [4] 0075 75 (3) 2015.01.31 31.01.2015 Willingen (GER) duża Słowenia [7] Dežman, Nejc Nejc Dežman [1] – Prevc, Peter Peter Prevc [7] Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [7] Damjan, Jernej Jernej Damjan [2] 0076 76 (4) 2015.03.07 07.03.2015 Lahti (FIN) duża Norwegia [14] Bardal, Anders Anders Bardal [10] LSG Jacobsen, Anders Anders Jacobsen [6] Velta, Rune Rune Velta [2] Fannemel, Anders Anders Fannemel [2] 0077 77 (5) 2015.03.21 21.03.2015 Planica (SLO) mamucia Słowenia [8] Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [8] – Semenič, Anže Anže Semenič [1] Kranjec, Robert Robert Kranjec [7] Prevc, Peter Peter Prevc [8]
2015/2016 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0078 78 (1) 2015.11.21 21.11.2015 Klingenthal (GER) duża Niemcy [9] Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [3] – [101] [102] Wank, Andreas Andreas Wank [2] Freitag, Richard Richard Freitag [5] Freund, Severin Severin Freund [5] 0079 79 (2) 2016.01.09 09.01.2016 Willingen (GER) duża Niemcy [10] Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [4] – Wank, Andreas Andreas Wank [3] Freitag, Richard Richard Freitag [6] Freund, Severin Severin Freund [6] 0080 80 (3) 2016.01.23 23.01.2016 Zakopane (POL) duża Norwegia [15] Fannemel, Anders Anders Fannemel [3] – Stjernen, Andreas Andreas Stjernen [2] Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [1] Gangnes, Kenneth Kenneth Gangnes [1] 0081 81 (4) 2016.02.06 06.02.2016 Oslo (NOR) duża Słowenia [9] Prevc, Peter Peter Prevc [9] HSF Tepeš, Jurij Jurij Tepeš [9] Kranjec, Robert Robert Kranjec [8] Prevc, Domen Domen Prevc [1] 0082 82 (5) 2016.02.22 22.02.2016 Kuopio (FIN) duża Norwegia [16] Gangnes, Kenneth Kenneth Gangnes [2] – Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [2] Fannemel, Anders Anders Fannemel [4] Forfang, Johann André Johann André Forfang [1] 0083 83 (6) 2016.03.19 19.03.2016 Planica (SLO) mamucia Norwegia [17] Gangnes, Kenneth Kenneth Gangnes [3] – Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [3] Fannemel, Anders Anders Fannemel [5] Forfang, Johann André Johann André Forfang [2]
2016/2017 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0084 84 (1) 2016.12.03 03.12.2016 Klingenthal (GER) duża Polska [1] Żyła, Piotr Piotr Żyła [1] – [103] [104] Stoch, Kamil Kamil Stoch [1] Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [1] Kot, Maciej Maciej Kot [1] 0085 85 (2) 2017.01.21 21.01.2017 Zakopane (POL) duża Niemcy [11] Eisenbichler, Markus Markus Eisenbichler [2] – Leyhe, Stephan Stephan Leyhe [1] Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [5] Freitag, Richard Richard Freitag [7] 0086 86 (3) 2017.01.28 28.01.2017 Willingen (GER) duża Polska [2] Żyła, Piotr Piotr Żyła [2] – Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [2] Kot, Maciej Maciej Kot [2] Stoch, Kamil Kamil Stoch [2] 0087 87 (4) 2017.03.11 11.03.2017 Oslo (NOR) duża Austria [28] Hayböck, Michael Michael Hayböck [2] RA , HSF Fettner, Manuel Manuel Fettner [1] Schiffner, Markus Markus Schiffner [1] Kraft, Stefan Stefan Kraft [3] 0088 88 (5) 2017.03.18 18.03.2017 Vikersund (NOR) mamucia Norwegia [18] Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [4] RA Johansson, Robert Robert Johansson [1] Forfang, Johann André Johann André Forfang [3] Stjernen, Andreas Andreas Stjernen [3] 0089 89 (6) 2017.03.25 25.03.2017 Planica (SLO) mamucia Norwegia [19] Johansson, Robert Robert Johansson [2] – Forfang, Johann André Johann André Forfang [4] Fannemel, Anders Anders Fannemel [6] Stjernen, Andreas Andreas Stjernen [4]
2017/2018 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0090 90 (1) 2017.11.18 18.11.2017 Wisła (POL) duża Norwegia [20] Forfang, Johann André Johann André Forfang [5] – [105] [106] Fannemel, Anders Anders Fannemel [7] Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [5] Johansson, Robert Robert Johansson [3] 0091 91 (2) 2017.11.25 25.11.2017 Ruka (FIN) duża Norwegia [21] Johansson, Robert Robert Johansson [4] – Fannemel, Anders Anders Fannemel [8] Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [6] Forfang, Johann André Johann André Forfang [6] 0092 92 (3) 2017.12.09 09.12.2017 Titisee-Neustadt (GER) duża Norwegia [22] Johansson, Robert Robert Johansson [5] – Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [7] Fannemel, Anders Anders Fannemel [9] Forfang, Johann André Johann André Forfang [7] 0093 93 (4) 2018.01.27 27.01.2018 Zakopane (POL) duża Polska [3] Kot, Maciej Maciej Kot [3] – Hula, Stefan Stefan Hula [1] Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [3] Stoch, Kamil Kamil Stoch [3] 0094 94 (5) 2018.03.03 03.03.2018 Lahti (FIN) duża Niemcy [12] Geiger, Karl Karl Geiger [1] LSG Eisenbichler, Markus Markus Eisenbichler [3] Freitag, Richard Richard Freitag [8] Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [6] 0095 95 (6) 2018.03.10 10.03.2018 Oslo (NOR) duża Norwegia [23] Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [8] RA , HSF Stjernen, Andreas Andreas Stjernen [5] Forfang, Johann André Johann André Forfang [8] Johansson, Robert Robert Johansson [6] 0096 96 (7) 2018.03.17 17.03.2018 Vikersund (NOR) mamucia Norwegia [24] Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [9] RA Forfang, Johann André Johann André Forfang [9] Stjernen, Andreas Andreas Stjernen [6] Johansson, Robert Robert Johansson [7] 0097 97 (8) 2018.03.24 24.03.2018 Planica (SLO) mamucia Norwegia [25] Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [10] P7 Stjernen, Andreas Andreas Stjernen [7] Johansson, Robert Robert Johansson [8] Forfang, Johann André Johann André Forfang [10]
2018/2019 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0098 98 (1) 2018.11.17 17.11.2018 Wisła (POL) duża Polska [4] Żyła, Piotr Piotr Żyła [3] – [107] [108] Wolny, Jakub Jakub Wolny [1] Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [4] Stoch, Kamil Kamil Stoch [4] 0099 99 (2) 2019.01.19 19.01.2019 Zakopane (POL) duża Niemcy [13] Geiger, Karl Karl Geiger [2] – Eisenbichler, Markus Markus Eisenbichler [4] Siegel, David David Siegel [1] Leyhe, Stephan Stephan Leyhe [2] 0100 100 (3) 2019.02.09 09.02.2019 Lahti (FIN) duża Austria [29] Aschenwald, Philipp Philipp Aschenwald [1] LSG Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer [17] Hayböck, Michael Michael Hayböck [3] Kraft, Stefan Stefan Kraft [4] 0101 101 (4) 2019.02.15 15.02.2019 Willingen (GER) duża Polska [5] Żyła, Piotr Piotr Żyła [4] – Wolny, Jakub Jakub Wolny [2] Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [5] Stoch, Kamil Kamil Stoch [5] 0102 102 (5) 2019.03.09 09.03.2019 Oslo (NOR) duża Norwegia [26] Forfang, Johann André Johann André Forfang [11] RA , HSF Pedersen, Robin Robin Pedersen [1] Lindvik, Marius Marius Lindvik [1] Johansson, Robert Robert Johansson [9] 0103 103 (6) 2019.03.16 16.03.2019 Vikersund (NOR) mamucia Słowenia [10] Semenič, Anže Anže Semenič [2] RA Prevc, Peter Peter Prevc [10] Prevc, Domen Domen Prevc [2] Zajc, Timi Timi Zajc [1] 0104 104 (7) 2019.03.24 24.03.2019 Planica (SLO) mamucia Polska [6] Wolny, Jakub Jakub Wolny [3] P7 Stoch, Kamil Kamil Stoch [6] Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [6] Żyła, Piotr Piotr Żyła [5]
2019/2020 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0105 105 (1) 2019.11.23 23.11.2019 Wisła (POL) duża Austria [30] Aschenwald, Philipp Philipp Aschenwald [2] – [109] [110] Huber, Daniel Daniel Huber [1] Hörl, Jan Jan Hörl [1] Kraft, Stefan Stefan Kraft [5] 0106 106 (2) 2019.12.14 14.12.2019 Klingenthal (GER) duża Polska [7] Żyła, Piotr Piotr Żyła [6] – Wolny, Jakub Jakub Wolny [4] Stoch, Kamil Kamil Stoch [7] Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [7] 0107 107 (3) 2020.01.25 25.01.2020 Zakopane (POL) duża Niemcy [14] Schmid, Constantin Constantin Schmid [1] – Eisenbichler, Markus Markus Eisenbichler [5] Leyhe, Stephan Stephan Leyhe [3] Geiger, Karl Karl Geiger [3] 0108 108 (4) 2020.02.29 29.02.2020 Lahti (FIN) duża Niemcy [15] Schmid, Constantin Constantin Schmid [2] LSG Paschke, Pius Pius Paschke [1] Leyhe, Stephan Stephan Leyhe [4] Geiger, Karl Karl Geiger [4] 0109 109 (5) 2020.03.07 07.03.2020 Oslo (NOR) duża Norwegia [27] Forfang, Johann André Johann André Forfang [12] RA , HSF Johansson, Robert Robert Johansson [10] Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [11] Lindvik, Marius Marius Lindvik [2]
2020/2021 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0110 110 (1) 2020.11.21 21.11.2020 Wisła (POL) duża Austria [31] Hayböck, Michael Michael Hayböck [4] – [111] Aschenwald, Philipp Philipp Aschenwald [3] Huber, Daniel Daniel Huber [2] Kraft, Stefan Stefan Kraft [6] 0111 111 (2) 2021.01.16 16.01.2021 Zakopane (POL) duża Austria [32] Hayböck, Michael Michael Hayböck [5] – Hörl, Jan Jan Hörl [2] Aschenwald, Philipp Philipp Aschenwald [4] Huber, Daniel Daniel Huber [3] 0112 112 (3) 2021.01.23 23.01.2021 Lahti (FIN) duża Norwegia [28] Lindvik, Marius Marius Lindvik [3] LSG Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [12] Johansson, Robert Robert Johansson [11] Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [1] 0113 113 (4) 2021.02.20 20.02.2021 Râșnov (ROU) normalna Norwegia [29] Lundby, Maren Maren Lundby mikst Tande, Daniel-André Daniel-André Tande [13] Opseth, Silje Silje Opseth Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [2] 0114 114 (5) 2021.03.28 28.03.2021 Planica (SLO) mamucia Niemcy [16] Paschke, Pius Pius Paschke [2] P7 Schmid, Constantin Constantin Schmid [3] Eisenbichler, Markus Markus Eisenbichler [6] Geiger, Karl Karl Geiger [5]
2021/2022 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0115 115 (1) 2021.12.04 04.12.2021 Wisła (POL) duża Austria [33] Fettner, Manuel Manuel Fettner [2] – [112] Hörl, Jan Jan Hörl [3] Huber, Daniel Daniel Huber [4] Kraft, Stefan Stefan Kraft [7] 0116 116 (2) 2022.01.09 09.01.2022 Bischofshofen (AUT) duża Austria [34] Hörl, Jan Jan Hörl [4] – Fettner, Manuel Manuel Fettner [3] Aschenwald, Philipp Philipp Aschenwald [5] Huber, Daniel Daniel Huber [5] 0117 117 (3) 2022.01.15 15.01.2022 Zakopane (POL) duża Słowenia [11] Kos, Lovro Lovro Kos [1] – Prevc, Peter Peter Prevc [11] Zajc, Timi Timi Zajc [2] Lanišek, Anže Anže Lanišek [1] 0118 118 (4) 2022.01.28 28.01.2022 Willingen (GER) duża Słowenia [12] Klinec, Ema Ema Klinec mikst Prevc, Cene Cene Prevc [1] Bogataj, Urša Urša Bogataj Lanišek, Anže Anže Lanišek [2] 0119 119 (5) 2022.02.26 26.02.2022 Lahti (FIN) duża Austria [35] Hörl, Jan Jan Hörl [5] LSG Aigner, Clemens Clemens Aigner [1] Wohlgenannt, Ulrich Ulrich Wohlgenannt [1] Kraft, Stefan Stefan Kraft [8] 0120 120 (6) 2022.03.04 04.03.2022 Oslo (NOR) duża Słowenia [13] Bogataj, Urša Urša Bogataj mikst Kos, Lovro Lovro Kos [2] Križnar, Nika Nika Križnar Zajc, Timi Timi Zajc [3] 0121 121 (7) 2022.03.26 26.03.2022 Planica (SLO) mamucia Słowenia [14] Jelar, Žiga Žiga Jelar [1] P7 Prevc, Peter Peter Prevc [12] Zajc, Timi Timi Zajc [4] Lanišek, Anže Anže Lanišek [3]
2022/2023 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0122 122 (1) 2022.12.10 10.12.2022 Titisee-Neustadt (GER) duża Austria [36] Kramer, Marita Marita Kramer mikst [113] Hayböck, Michael Michael Hayböck [6] Pinkelnig, Eva Eva Pinkelnig Kraft, Stefan Stefan Kraft [9] 0123 123 (2) 2023.01.14 14.01.2023 Zakopane (POL) duża Austria [37] Tschofenig, Daniel Daniel Tschofenig [1] – Hayböck, Michael Michael Hayböck [7] Fettner, Manuel Manuel Fettner [4] Kraft, Stefan Stefan Kraft [10] 0124 124 (3) 2023.02.03 03.02.2023 Willingen (GER) duża Norwegia [30] Strøm, Anna Odine Anna Odine Strøm mikst Lindvik, Marius Marius Lindvik [4] Opseth, Silje Silje Opseth Granerud, Halvor Egner Halvor Egner Granerud [3] 0125 125 (4) 2023.02.11 11.02.2023 Lake Placid (USA) duża Polska [8] Żyła, Piotr Piotr Żyła [7] duety Kubacki, Dawid Dawid Kubacki [8] 0126 126 (5) 2023.02.19 19.02.2023 Râșnov (ROU) normalna Niemcy [17] Geiger, Karl Karl Geiger [6] duety Wellinger, Andreas Andreas Wellinger [7] 0127 127 (6) 2023.03.25 25.03.2023 Lahti (FIN) duża Austria [38] Tschofenig, Daniel Daniel Tschofenig [2] LSG Hayböck, Michael Michael Hayböck [8] Hörl, Jan Jan Hörl [6] Kraft, Stefan Stefan Kraft [11] 0128 128 (7) 2023.04.01 01.04.2023 Planica (SLO) mamucia Austria [39] Tschofenig, Daniel Daniel Tschofenig [3] P7 Hayböck, Michael Michael Hayböck [9] Hörl, Jan Jan Hörl [7] Kraft, Stefan Stefan Kraft [12]
2023/2024 Lp. Data Miejscowość Skocznia Zwycięzca Uwagi Źr. Reprezentacja Skład 0129 129 (1) 2024.01.13 13.01.2024 Wisła (POL) duża Słowenia [15] Kos, Lovro Lovro Kos [3] PT , duety [114] Lanišek, Anže Anže Lanišek [4] 0130 130 (2) 2024.01.20 20.01.2024 Zakopane (POL) duża Austria [40] Hayböck, Michael Michael Hayböck [10] PT Fettner, Manuel Manuel Fettner [5] Hörl, Jan Jan Hörl [8] Kraft, Stefan Stefan Kraft [13] 0131 131 (3) 2024.02.10 10.02.2024 Lake Placid (USA) duża duety 0132 132 (4) 2024.02.23 23.02.2024 Oberstdorf (GER) mamucia duety 0133 133 (5) 2024.03.02 02.03.2024 Lahti (FIN) duża LSG 0134 134 (6) 2024.03.23 23.03.2024 Planica (SLO) mamucia P7
Klasyfikacje drużyn Klasyfikacja wszech czasów W tabeli podano reprezentacje według liczby zwycięstw w drużynowych konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Do statystyk wliczono także konkursy drużyn mieszanych oraz konkursy duetów.
Klasyfikacja według sezonów W tabeli przedstawiono reprezentacje z największą liczbą zwycięstw w drużynowych konkursach Pucharu Świata w poszczególnych sezonach.
Klasyfikacja zawodników W tabeli podano dziesięciu zawodników z największą liczbą zwycięstw w drużynowych konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich.
Lp. Zawodnik Liczba zwycięstw[2] [1] 1. Schlierenzauer, Gregor Gregor Schlierenzauer 17 2. Morgenstern, Thomas Thomas Morgenstern 16 3. Kofler, Andreas Andreas Kofler 15 4. Kraft, Stefan Stefan Kraft 13 4. Tande, Daniel-André Daniel-André Tande 13[a] 6. Forfang, Johann André Johann André Forfang 12 6. Prevc, Peter Peter Prevc 12 8. Johansson, Robert Robert Johansson 11 8. Koch, Martin Martin Koch 11 10. Ahonen, Janne Janne Ahonen 10 10. Bardal, Anders Anders Bardal 10[a] 10. Hayböck, Michael Michael Hayböck 10 10. Loitzl, Wolfgang Wolfgang Loitzl 10
Uwagi ↑ a b c d e W tym jedno zwycięstwo odniesione w konkursie drużyn mieszanych. ↑ a b W tym trzy zwycięstwa odniesione w konkursie drużyn mieszanych. ↑ a b c d W tym jedno zwycięstwo odniesione w konkursie duetów. ↑ W tym dwa zwycięstwa odniesione w konkursie drużyn mieszanych. Przypisy Linki zewnętrzne Wyniki zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich na oficjalnej stronie Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. [dostęp 2019-11-04]. (ang. ) . Pojęcia podstawowe Skocznie narciarskie Zawody mistrzowskie Medaliści Klasyfikacje sezonowe Turnieje Inne zawody Nieistniejące zawody międzynarodowe