Rok | Gra pojedyncza mężczyzn | Gra pojedyncza kobiet | Gra podwójna mężczyzn | Gra podwójna kobiet | Gra mieszana | Drużynowo mężczyźni | Drużynowo kobiety |
2020 | Timo Boll | Petrissa Solja | Lev Katsman Maksim Grebnev | Petrissa Solja Shan Xiaona | Dang Qiu Nina Mittelham | – |
2019 | – | Niemcy[2] | Rumunia[3] |
2018 | Timo Boll | Li Qian | Robert Gardos Daniel Habesohn | Nina Mittelham Kristin Lang | Han Ying Ruwen Filus | – |
2017 | – | Niemcy | Rumunia |
2016 | Emmanuel Lebesson | Melek Hu | Jonathan Groth Patrick Franziska | Kristin Silbereisen Sabine Winter | João Monteiro Daniela Monteiro Dodean | – |
2015 | Dimitrij Ovtcharov | Elizabeta Samara | Stefan Fegerl João Monteiro | Melek Hu Shen Yanfei | – | Austria | Niemcy |
2014 | – | Portugalia |
2013 | Dimitrij Ovtcharov | Li Fen | Wang Zengyi Tan Ruiwu | Petrissa Solja Sabine Winter | ME w grze mieszanej[4] | Niemcy |
2012 | Timo Boll | Wiktoria Pawłowicz | Robert Gardos Daniel Habesohn | Daniela Dodean Elizabeta Samara | – |
2011 | Li Jiao | Marcos Freitas Andrej Gaćina | Rūta Paškauskienė Oksana Fadiejewa | Niemcy | Holandia |
2010 | Wiktoria Pawłowicz | Timo Boll Christian Süß |
2009 | Michael Maze | Wu Jiaduo | Elizabeta Samara Daniela Dodean |
2008 | Timo Boll | Rūta Paškauskienė | Krisztina Tóth Georgina Póta | – |
2007 | Li Jiao | Wiktoria Pawłowicz Swietłana Ganina | Rūta Paškauskienė Aleksandar Karakašević | Węgry |
2005 | Władimir Samsonow | Liu Jia | Werner Schlager Karl Jindrak | Tamara Boroš Mihaela Steff | Rūta Garkauskaitė-Būdienė Aleksandar Karakašević | Dania | Rumunia |
2003 | Otilia Bădescu | Weixing Chen Jewgienij Zchetinin | Krisztina Tóth Werner Schlager | Białoruś | Włochy |
2002 | Timo Boll | Ni Xialian | Timo Boll Zoltan Fejer-Konnerth | Ni Xialian Lucjan Błaszczyk | Szwecja | Rumunia |
2000 | Peter Karlsson | Qianhong Gotsch | Patrick Chila Jean-Philippe Gatien | Krisztina Tóth Csilla Bátorfi | Rūta Garkauskaitė-Būdienė Aleksandar Karakašević | Węgry |
1998 | Uładzimir Samsonau | Ni Xialian | Jörg Roßkopf Uładzimir Samsonau | Nicole Struse Elke Schall | Otilia Bădescu Illija Lupulescu | Francja | Niemcy |
1996 | Jan-Ove Waldner | Nicole Struse | Jan-Ove Waldner Jörgen Persson | Krisztina Tóth Uładzimir Samsonau | Szwecja |
1994 | Jean-Michel Saive | Marie Svensson | Kalinikos Kreannga Zoran Kalinić | Krisztina Tóth Csilla Bátorfi | Csilla Bátorfi Zoran Primorac | Francja | Rosja |
1992 | Jörg Roßkopf | Bettine Vriesekoop | Erik Lindh Jörgen Persson | Jasna Fazlić Gordana Perkučin | Otilia Bădescu Kalinikos Kreannga | Szwecja | Rumunia |
1990 | Mikael Appelgren | Danieła Gergełczewa | Ilija Lupulesku Zoran Primorac | Gabriella Wirth Csilla Bátorfi | Yiaoming Wang Jean-Philippe Gatien | Węgry |
1988 | Flura Bułatowa | Jan-Ove Waldner Mikael Appelgren | Edit Urban Csilla Bátorfi | Jasna Fazlić Ilija Lupulesku | ZSRR |
1986 | Jörgen Persson | Csilla Bátorfi | Jan-Ove Waldner Erik Lindh | Flura Bułatowa Jelena Kowtun | Marie Hrachová Jindřich Panský | Węgry |
1984 | Ulf Bengtsson | Walentina Popowa | Zoran Kalinić Dragutin Šurbek | Narine Antonian Walentina Popowa | Walentina Popowa Jacques Secrétin | Francja | ZSRR |
1982 | Mikael Appelgren | Bettine Vriesekoop | Flura Bułatowa Anna Kowalenko | Bettine Vriesekoop Andrzej Grubba | Węgry | Węgry |
1980 | John Hilton | Walentina Popowa | Patrick Birocheau Jacques Secrétin | Narine Antonian Walentina Popowa | Ilona Uhlíková Milan Orlowski | Szwecja | ZSRR |
1978 | Gábor Gergely | Judit Magos | Gábor Gergely Milan Orlowski | Maria Alexandru Liana Mihut | Wiebke Hendriksen Wilfried Lieck | Węgry | Węgry |
1976 | Jacques Secrétin | Jill Hammersley | Stellan Bengtsson Kjell Johansson | Jill Hammersley Linda Howard | Erzsebet Palatinus Anton Stipančić | Jugosławia | ZSRR |
1974 | Milan Orlowski | Judit Magos | István Jónyer Tibor Klampár | Henrietta Lotaller Judit Magos | Zoja Rudnowa Stanisław Gomoskow | Szwecja |
1972 | Stellan Bengtsson | Zoja Rudnowa | István Jónyer Peter Rozsas | Węgry |
1970 | Hans Alsér | Anton Stipančić Dragutin Šurbek | Swietłana Grinberg Zoja Rudnowa | ZSRR |
1968 | Dragutin Šurbek | Ilona Voštová | Anton Stipančić Edvard Vecko | Jitka Karliková Marta Luzová | RFN |
1966 | Kjell Johansson | Maria Alexandru | Hans Alser Kjell Johansson | Éva Földy Erzsebet Jurik | Marta Luzová Vladimir Miko | Węgry |
1964 | Éva Földy | Vladimir Miko Jaroslav Stanek | Diane Rowe Mary Shannon | Sarolta Lukacz Peter Rozsas | Anglia |
1962 | Hans Alsér | Ágnes Simon | Vojiszlav Markovic Janez Teran | Inge Harst Hans Alsér | Jugosławia | RFN |
1960 | Zoltán Berczik | Éva Kóczián | Zoltán Berczik Ferenc Sidó | Maria Alexandru Angelica Rozeanu | Maria Alexandru Gheorghe Cobirzan | Węgry | Węgry |
1958 | Ladislav Stipek Luvik Vyhnanovsky | Ella Zeller Angelica Rozeanu | Gizella Lantos Zoltán Berczik | Anglia |